W Wałbrzychu 24.pl

POLSKIE SUDETY

ALTERNATYWA DLA POLSKI

NARODOWA POLSKA KATOLICKA

ECHA

TEOLOGIA POLITYCZNA

100 KSIĄŻEK

RÓŻANIEC DO GRANIC#ZATRZYMAJABORCJĘSTOP SEKSUALIZACJI DZIECI!!!04.05.2018

Za totalną, bezrozumną, dewiacyjną opozycją, wykształciła się totalnie bezrozumna i słaba "reprezentacja" Polski, zamieniająca flagę biało-czerwoną na białą - przed komunistycznymi dewiantami "Unii Europejskiej" - jak jest napisane w "Agendzie 2030"!

W parlamencie Polski nie występują już żadne partie polityczne, przeciwne zabijaniu nienarodzonych i narodzonych, których sumienia gwarantowałyby prawo do życia i zapewniły całkowity zakaz aborcji - wszyscy zgodni są z tym, co jest napisane w "Agendzie 2030"!

09.05.2018

KOMUNISTYCZNY WAŁBRZYCH - pragnąc promocji - zaprasza wszystkie grupy PRO LIFE w Polsce pod tablicę ustanowioną dla nowo mianowanego "Ronda Unii Europejskiej", przy wjeździe do "miasta" od strony Wrocławia - to najlepsze miejsce w tzw. "Unii Europejskiej" na manifestacje PRO #ZATRZYMAJABORCJĘ!

Ryszard Wieczorek - Inicjatywa Katolicka 2018 Kościół Szkoła Strzelnica Mennica

STOP ABORCJI!
Nowojorski Manhattan ma nowych mieszkańców. To zakonnice ze Zgromadzenia Sióstr Życia

Nowojorski Manhattan ma nowych mieszkańców.
To zakonnice ze Zgromadzenia Sióstr Życia

Co tam się dzieje?
Ten szpital ma na sumieniu nie tylko Alfiego Evansa!

Aborter, który zapomniał,
że tylko za zabijanie dzieci się nie idzie do więzienia.

O łaskę skruchy
- pikieta na Wrocławskim Rynku. W sobotę 28.04.2018 r. w godz. 16.00 – 17.30 odbyła się pikieta w obronie nienarodzonych.

18.05.2018

Wyraźne przejęcie sprawą wśród przechodniów - pikieta w Bydgoszczy

Kobieta chce zabić dziecko, gdy ojciec będzie w pracy! - składamy zawiadomienie do Prokuratury

Niewiedza i zakłamanie aborcjonistów wciąż porażają - pikieta we Wrocławiu 10.05.2018:< >


23.04.2018

KOCHANI OBROŃCY ŻYCIA!

Kaja GodekNa wstępie pragnę Państwu podziękować za pomoc i wsparcie, dzięki któremu mogliśmy uruchomić nasze Call Center i przez nie oddziaływać na opinię publiczną w celu przynaglenia posłów do uchwalenia projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ. W imieniu własnym oraz całego zespołu Fundacji ŻiR serdecznie dziękuję za odpowiedź na tę potrzebę i za serce otwarte na to, aby jak najszybciej pomóc nienarodzonym dzieciom. Dzięki Państwa pomocy specjalnie powołany zespół już dzielnie pracuje, aby zrealizować postawione przed nim cele. Konsultanci każdego dnia wykonują ogromną liczbę telefonów, by informować ludzi o blokowaniu przez posłów projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ. Wzywają także do telefonowania do polityków, aby jak najszybciej podjęli pracę nad ochroną dzieci zagrożonych aborcją.
Na stronie www.zadzwondoposla.pl mają Państwo możliwość zobaczyć listę posłów odpowiedzialnych obecnie za dalsze procesowanie projektu. Możecie Państwo również sami zatelefonować do wybranych przez siebie osób, a także poprosić o to swoich bliskich i znajomych. Takie działanie jest potrzebne, aby posłowie obecnie decydujący o losach projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ poczuli, że ich wyborcy interesują się poczynaniami swoich reprezentantów w sprawie ochrony życia. Nie możemy zgodzić się na bierne podejście do sprawy życia dzieci, którym obecnie skutecznie uniemożliwia się przyjście na świat!

CEL: Przyspieszenie uchwalenia projektu ZATRZYMAJ ABORCJĘChciałabym również wskazać Państwu kilka istotnych spraw związanych z projektem zakazującym aborcji eugenicznej. Poniżej przedstawiam m.in. posłów, którzy pomimo deklarowania poglądów pro-life w żaden sposób nie realizują w Sejmie składanych wyborcom obietnic.

Bezczynność polityków to przyzwolenie na zabijanie dzieci

Nie mogliśmy pozostać bierni wobec postawy posłów podczas ostatnich obrad Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, które odbyło się w dniu 11 kwietnia br. Uciekają oni od odpowiedzialności i właśnie przez brak działań z ich strony giną kolejne dzieci. Wyszliśmy z tą informacją do społeczeństwa do ludzi, którzy złożyli swój podpis pod projektem #ZATRZYMAJABORCJĘ, a obecnie są zaniepokojeni spowalnianiem sprawy w Sejmie. Zorganizowaliśmy w Lublinie pikietę przeciw zabijaniu chorych dzieci. Jaki był efekt? Zapraszam Państwa do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia:
https://zycierodzina.pl/2018/04/16/bezczynnosc-politykow-to-przyzwolenie-na-zabijanie-dzieci/

Poseł Joanna Borowiak wobec zabijania dzieci

Poseł Joanna Borowiak na swoim profilu na facebooku umieszcza zdjęcia z papieżem i powołuje się na wiarę chrześcijańską, ale jako jeden z decydentów i osób głosujących nad dalszym procedowaniem naszego projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ w dniu 11 kwietnia br. nie pojawiła się na Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Sytuację tę opisaliśmy na naszej stronie:
https://zycierodzina.pl/2018/04/16/posel-joanna-borowiak-wobec-zabijania-dzieci/

Poseł Halina Szydełko i aborcja eugeniczna

Halina Szydełko swój mandat poselski otrzymała przede wszystkim dzięki wieloletniemu zaangażowaniu w działalność katolicką. Krótko po wyborach zapewniała swoich wyborców, że w Sejmie RP będzie reprezentować nie tylko swój region, ale także środowisko Akcji Katolickiej, która jak stwierdziła ma do spełnienia ważną rolę w realizacji apostolskiej misji Kościoła w polskim życiu publicznym. Szczerość deklaracji zweryfikował obywatelski projekt #ZATRZYMAJABORCJĘ. Poseł Szydełko przyszła na komisję, a na samo głosowanie w sprawie #ZATRZYMAJABORCJĘ wyszła i wróciła zaraz po nim! Cóż, polityka to miejsce, gdzie należy działać, a deklaracje nie zastąpią czynów. Więcej na:
https://zycierodzina.pl/2018/04/12/posel-halina-szydelko-i-aborcja-eugeniczna/

Dwie twarze ministra Sasina

Jacek Sasin, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów, zapytany o losy projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ próbował wyjaśniać dlaczego Prawo i Sprawiedliwość zwleka z uchwaleniem prawa ratującego życie niepełnosprawnych dzieci. Jego wypowiedź szokuje chyba jeszcze bardziej niż niedawne zachowanie członków sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Co takiego powiedział, co wywołało w nas niepokój? O tym przeczytacie Państwo na naszej stronie:
https://zycierodzina.pl/2018/04/15/dwie-twarze-ministra-sasina/

Dziennikarze wzywają do uchwalenia ustawy #ZATRZYMAJABORCJĘ

Na koniec mam dla Państwa wspaniałą wiadomość. Ogromna grupa ludzi pracujących w sferze medialnej, która nie zgadza się na obecną sytuację i bezpodstawne wstrzymywanie prac przez Komisję Polityki Społecznej i Rodziny projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ, publicznie opowiedziała się po stronie tej ustawy. Wyrazili oni swój sprzeciw i wzywają posłów do jak najszybszego uchwalenia zakazu aborcji wobec osób niepełnosprawnych. Pełną listę dziennikarzy popierających projekt znajdziecie Państwo na stronie:
https://zycierodzina.pl/2018/04/11/dziennikarze-wzywaja-do-uchwalenia-ustawy-zatrzymajaborcje/

Cały czas zgłaszają się do nas kolejni przedstawiciele mediów pragnący wyrazić swoje poparcie dla ochrony życia dzieci poczętych.

Kaja Godek
Kaja Godek
Inicjatywa #ZATRZYMAJABORCJĘ
Fundacja Życie i Rodzina

PS. W ostatniej wiadomości informowałam Państwa również o fali nienawiści, która miała miejsce wobec mojej osoby ze strony zwolenników aborcji. Skutek tego zjawiska był taki, że znalazłam się w szpitalu. Na szczęście uniknęłam operacji, a kolejne badania przede mną. Nieoczekiwana hospitalizacja uniemożliwiła mi udział w Bydgoskich Dniach Bioetycznych, czego bardzo żałuję. Sam Pan widzi, że działania w obronie nienarodzonych dzieci to autentyczna walka na śmierć i życie! Dlatego dziękuję za tak ważne dla mnie wsparcie i Państwa obecność. Świadomość, że wokół jest tylu dobrych ludzi, dodaje mi sił i motywuje do dalszej walki o uchwalenie projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ.

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW TRADYCYJNYCH
NUMER RACHUNKU BANKOWEGO: 26 1140 2004 0000 3202 7615 3171
NAZWA ODBIORCY: FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA
TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE
WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH
IBAN: PL26114020040000320276153171
KOD SWIFT: BREXPLPWMBK

www.zatrzymajaborcje.pl

Powrót do początku strony


Strona Główna. Wszelkie prawa zastrzeżone ©2018 Ryszard Wieczorek - Pro Moc Ja