POLSKIE

SUDETYOgólnoświatowy Ruch Antykomunistyczny


Centrum Eukacyjne POWIŚLE


Wyklęci walczą za nas!

CEL: Przyspieszenie uchwalenia projektu ZATRZYMAJ ABORCJĘ

Dewiacji, czyli opozycji, przecież komunie III RP, z wszystkich organów "najlepiej wyszły" - trybunał Jaruzelskiego, konstytucja Kwaśniewskiego i - organy płciowe - dla kapitalizmu. A z wszystkich sztuk, jakie sobie ceniła to - sztuka mięsa. Więc "Dobra Zmiano": kiedy zaczniesz dekomunizować? Zacznij od siebie - od aborcji, uczelni, szkół i cmentarzy z 1959 - uwolnij je!, oraz od - agencji pracy w ilości 7 tys., zlikwiduj je!

Lepiej dzieci uczyć samemu, niż posyłać je do szkoły, do uczelni, gdzie "uczą" one, z neomarksistowskich "podręczników"!

To one
To on

Stop Soros i komunie w Polsce
TO STOP komunie ONZ i UE - "AGENDA 2030"
bo czujemy już swąd siarki
Agenda 2030

ONZ zaatakowało Polskę w związku z ustawą! Lewicowi fanatycy rządzą Europą

Nie może mówić 2 mln my naród...

Dziwny ten Świat

 

Czyjaś
dziewczyna

Czyjaś 
dziewczynaKTK - Klub Turystyki Konnej vs Carnegie Hall w Wałbrzychu!

04.11.2017

KLUB był, ale w latach 70-tych, pod przewodnictwem - już śp. - p. Boruckiego z PTTK.  Zupełnie przez przypadek, po 40 latach spotkałem w dniu dzisiejszym p. Ewę T. z Klubu. Była czyjąś dziewczyną. Nic się nie zmieniła. Ta sama młoda "czyjaś dziewczyna". Zapytałem: w jakim czasie znajdujemy się p. Ewo? Wyraziła wielkie pytanie oczami i czołem. ZRÓBMY CARNEGIE HALL W WAŁBRZYCHU! Stara Kopalnia i AquaZdrój  nie robią tego, do czego powinny być powołane. To pierwsze - dla pracy, a to drugie - dla sportu!

Ryszard WieczorekCarnegie Hall

Carnegie Hall New York
Arena NSZZ "Solidarność" Wałbrzych!

Carnegie Hall
  Carnegie Hall

zamiast "genderii"
Starej Kopalni i Aqua Zdroju
"Ten, kto używa władzy, którą rozporządza w sposób prowadzący do czynienia zła, jest winny zgorszenia i odpowiedzialny za zło, któremu bezpośrednio lub pośrednio sprzyjał"
(Łk 17,1)

 

Alice Cooper LIVE
"Poison"
with Nita Strauss Solo
Tinley Park, IL - 9-6-2017 with Red Spider

Krzysztof KLENCZON
"Czyjaś dziewczyna"

Praga - 1991
Frank Zappa pyta CCCP: Gdzie pieprz rośnie?...a na widowni Vaclav Havel

Roger Hodgson - Writer and Composer
Lovers in the Wind

MY Z XX Wieku
Stan Borys - Zmęczony burz szaleństwem
GENESIS Album 1974

STUDNIÓWKA V LO w WAŁBRZYCHU 21.01.2001 r. - HOTEL SKARBEK

Pamiętamy!
Lata 70-te

Audycja Radiowa:
"Szeeeśćdziesiąąąąt miiiinut/na godzinę"
i gruby, rubaszny głos Włodzimierza Włudarskiego: "MARCIN WOLSKI - przedstawia..."
JAN KACZMAREK - "Mleczarz"
"Pero! Pero! bilans musi wyjść na zero"

Ignacy Paderewski Gala Concert:
Kevin Kenner
Szymon Nehring
Łukasz Krupiński
and Marek Bracha


Presented by Gazeta Polska Clubs in America and the Consulate General of Poland in New York

Pamiętamy!
Lata 90-te

Audycja Telewizyjna:
"Właśnie leci kabarecik"
Czesław Majewski pyta Jana Kobuszewskiego: " p. Janku mam grać?! - GRAAAĆ!!!"
"A Balcerowicz wyciął na numer, bo zabrał biednym, a dał bogatym"
- RAZEM Z HANNĄ SUCHOCKĄ, KTÓRA SCHRONIŁA SIĘ W KOMISJI WENECKIEJ: 25% z każdej emerytury
- Przecież to "brudna, lewicowa windykacja!!!"

Mahavishnu Orchestra
8-23-1972

Tadeusz Nalepa
& Breakout

Modlitwa (Sopot 1992)

Biały Tydzień Komunii Św.

dzieci górników

"Bogdanki"
z parafii Św.Barbary w Łęcznej, pod przewodnictwem ks. Adama Lewandowskiego - wałbrzyszanina, który od 1997 jest proboszczcem Katedry w Lublinie

Alice Cooper Band

Nita Strauss
prezentuje swój sprzęt, który może trafić do ARENY "Solidarności" w Wałbrzychu, jeśli...
a Alice Cooper - "Hollywood Vampires walczący z komuną"...siebie

Live Rig

Mundharmonika Quartett Austria -

Amazing Grace

Pink Floyd - Delicate Sound Of P.U.L.S.E.

Full Album

Neil Young -


Dead Man Theme

Ogłoszenie PHW BP-

Przedsiębiorstwa Handlu Wymiennego - Bez Pieniędzy

Oddam płytę gramofonową, oryginalną, z 1990,
z wierszami CYPRIANA KAMILA NORWIDA, na której nie było jeszcze igły gramofonowej...

...w interpretacji GUSTAWA HOLOUBKA - najsławniejszego głosu, użyczonego "Dziadom" Adama Mickiewicza w 1968
Strona A
Z opakowaniem
Strona B

Za wykonanie konserwacji i naprawy karoserii -


Fiata Cinquecento, 899i, HAPPY, rok prod. 1996, ...mojego niepełnosprawnego syna

Ryszard Wieczorek, kontakt: e-mail Inicjatywa Katolicka2018@wwalbrzychu24.pl
Fiat Cinquecento 899i HAPPY

SBB - SZUKAJ, BURZ i...

BUDUJ


"Z Miłości jestem
z którEJ krwi krew moja"
Album: "Pamięć" (1976)

Czesław Niemen/C.K.Norwid
"tęskno mi Panie do kraju tego"

Chmielaki Krasnostawskie

1990

Niczyj

- STAN BORYS
& Imię Jego 44 Live 2011
"Jam jeno jest Twój i Boży...któremu spowiadam swój żal"24.02.2018

Reprezentująca lewicowe PO-PSL-N-SLD-Nowackiej Inicjatywę Polską-Razem, lewicowa "Gazeta Wyborcza" z Grupy Spinelli - do wykasowania!

8 MARCA W OBRONIE NIENARODZONYCH KOBIET
Ordo Iuris

Wostatnich dniach redakcja "Gazety Wyborczej" drastycznie przekroczyła granice dziennikarskiej przyzwoitości. Różowa okładka weekendowego dodatku "Wysokie Obcasy", przedstawiająca uśmiechnięte kobiety w koszulkach z napisem "Aborcja jest ok", wzbudziła sprzeciw nie tylko obrońców życia, ale nawet dużej części feministek!

Już na wstępie artykułu pada stwierdzenie, że "aborcja jest normalna", a opisana jest jako "dużo różu, uśmiechu i brokatu". Jedna z działaczek stwierdza nawet, że aborcja to jej "największe hobby".

Aborcja jak tabletka na ból głowyTekst zawiera zmanipulowane dane sondażowe i błędne informacje na temat obowiązującego prawa. Intencja jest jasna - lobby aborcyjne musi wyjść z defensywy i przekonać kobiety, że aborcja, niczym tabletka na ból głowy, powinna być stosowana bez ograniczeń.

Materiał mocno promuje aborcję farmakologiczną, obłudnie przedstawiając jej rzekomo "pozytywne" aspekty. Można w nim przeczytać mam dobre serce i zrobienie aborcji uszczęśliwiło mnie w sposób całkowicie bezwarunkowy.

Publikacja zawiera także wyczerpującą instrukcję, gdzie kupić aborcyjne środki, ile kosztują, z kim skonsultować się w razie wątpliwości.

Zachęta do przestępstwaArtykuł kłamliwie pokazuje aborcję jako źródło ulgi i radości (...wypadł ze mnie półtoracentymetrowy skrzep. Wznieśliśmy toast...) oraz pochwala ukrycie tej zbrodni przed ojcem dziecka (...męża nie było w domu, jemu też nie powiedziała.).

Wbrew kłamstwom tego skandalicznego artykułu, polskie prawo - chociaż z wyjątkami - chroni życie nienarodzonego dziecka. Pochwała przestępstwa oraz pomoc w jego dokonaniu są kategorycznie zakazane!

Czytelnik, który posłucha zachęty autorki artykułu i pomoże w dokonaniu aborcji, powinien w świetle obowiązującego prawa ponieść odpowiedzialność karną!

Apelujemy do Rady Etyki Mediów
Dlatego proszę o podpisanie petycji do Rady Etyki Mediów o interwencję i jednoznaczne stwierdzenie naruszenia zasad etyki dziennikarskiej przez "Gazetę Wyborczą".

Podpisz Petycję

Aborcja to zabójstwo niewinnego dziecka. Przekonywanie, że jest inaczej to obłuda i cynizm. Każdy głos to apel o elementarny szacunek dla prawdy. Nie pozwólmy, by promowano zabijanie bezbronnych dzieci!

Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris jest fundacją i prowadzi działalność tylko dzięki hojności swoich Darczyńców.

Karina Walinowicz

ECHA: Ostatecznego celu marksizmu. Raju czy piekła na ziemi?

Neomarksistowski tygodnik "30 minut" w Wałbrzychu, 19.01.2018 podaje:"Spotkanie z Krzysztofem Karoniem.

Dlaczego państwo polskie musi zostać zlikwidowane?
W Strzegomiu 21 stycznia o godz. 15.00 w Domu Katechetycznym przy Bazylice p.w. św. App Piotra i Pawła odbędzie się spotkanie z Krzysztofem Karoniem. Tematem spotkania jest próba odpowiedzi na pytanie: Dlaczego państwo polskie musi zostać zlikwidowane? Rola twórców kultury w likwidacji państwa polskiego. Karoń udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania, dotyczące aspektów życia społecznego, dorobku kulturowego i materialnego współczesnych Polaków i Polski".

To co podaje, nazywa się fałszem - dla bezrozumnych, a ten, co to podaje, przedstawiciel lewicy, czyli marksizmu, czyli socjalizmu, czyli komunizmu, czyli liberalizmu, czyli demokratyzmu, czyli
PO-PSL-N-SLD-Nowacka-Razem, do wykasowania - dla rozumnych.

Opcja na Prawo

Prawdziwy tytuł konferencji: Ostateczny cel marksizmu. Raj czy piekło na ziemi?Dekomunizacja w Polsce idzie tak opornie, bo społeczeństwo w Polsce nie zdążyło zapoznać się z istotą komunizmu, marksizmu, bo dotychczas to zajęliśmy się zaledwie tylko etykietą tego, co nam marksizm-leninizm zaserwował.

Zmieniamy nazwy ulic, obniżamy emerytury, renty, służbom UB, ale to są wszystko zabiegi etykietowe, to nie są zabiegi istotowe, ideowe, tak, jak je rozumieli Marks z Engelsem. Nasza edukacja do chwili obecnej, szeroko pojęta, łącznie ze światem uniwersyteckiej nauki jest prawie w 100 % marksistowsko-leninowska i neomarksistowska. Wielu katolików Polaków myśli, że zwycięży mocą wiary katolickiej, bez konieczności ukształtowania swojego rozumu na miarę tej wiary.

System edukacji w Polsce powinien być z definicji tłumaczeniem treści wiary katolickiej na język poszczególnych nauk, w które wprowadzamy racjonalność Polaków. Łaska wiary ma zakładać adekwatną dyspozycję naszej natury, a nauka ma dotykać poziomu rozumu.

W dziejach świata żadna ideologia, łącznie z socjalizmem rasistowskim III Rzeszy niemieckiej, nie wypracowała większego paradoksu. Rujnowano nas przez okres zaborów, rujnowano nas przez okres II Wojny Światowej, rujnowano nas w okresie PRL-u, ale z taką agresywnością rujnowania naszego polskiego intelektu, z jaką my mamy do czynienia od 1989 r., polski rozum jeszcze się nie spotkał. Jesteśmy w sferze naszego polskiego rozumu - zrujnowani.

Należy tworzyć konstruktywnie racjonalność, ale w oparciu o wielkie pryncypia prawdziwej nauki, a w szczególności o pryncypia nauki oficjalnej Kościoła Rzymsko-Katolickiego.

Recepta na komunizm Karola Marksa: "warunkiem stworzenia idealnego społeczeństwa komunistycznego jest przejście przez ludzkość, w odwrotnym kierunku tej drogi, którą ludzkość przeszła od wspólnoty pierwotnej, do zaawansowanego kapitalizmu. Czyli od tego zaawansowanego kapitalizmu łącznie ze wszystkimi jego obudowaniami, ludzkość trzeba cofnąć do poziomu wspólnoty pierwotnej, w której nie było własności i nie było pojęcia pracy w dzisiejszym znaczeniu".

Powyższy tekst został utworzony w roku 1844, ale opublikowany dopiero w latach 30-tych XX wieku. Więc twierdzenie obecnej lewicy, że Polska zmierza do średniowiecza, jest niczym, w porównaniu z tym, co z nami ta lewica robiła i robi od lat 30-tych. Własności jak nie mieliśmy, tak nie mamy, wolności gospodarowania jak nie mieliśmy, tak nie mamy, żyjemy na kredyty z pęczniejącymi lichwiarskimi odsetkami, to tylko niewielka ilość wszystkich powodów, dla których lewica, czyli marksiści - ci starsi, i neomarksiści, ci młodsi, czyli PO-PSL-N-SLD-Nowacka-Razem i wiele ich różnych "kolorowych rogów" nadaje się tylko do - wykasowania.

Totalitaryzmy
ONZ i Unii Europejskiej
mieniących się
demokracjami cz. III

Najważniejsze wypowiedzi Benedykta XVI zawarte w "Wykładzie ratyzbońskim", od czasu przemówienia Jana Pawła II w ONZ

Stulecie
kłamstwa

"Naukowcy"
przeciwko
rolnikom

Totalitaryzmy
ONZ i Unii Europejskiej
mieniących się
demokracjami cz. I

Totalitaryzmy
ONZ i Unii Europejskiej
mieniących się
demokracjami cz. II

Dlaczego
lewicę
należy
obalić

Wyklęci
walczą
za
nas

W
uścisku
"realistów"

Manipulowanie
ludźmi


ECHA

11.04.2018
FILM SPOZA OFICJALNEGO PRZEKAZU MEDIALNEGO, z odsłonięcia Pomnika Smoleńskiego w Warszawie 10.04.2018 r. Jak śmiesznie przy nim wyglądają takie audycje telewizji "publicznej" pod zarządem SB, jak "Bez Retuszu", "O co chodzi" czy "Studio Polska". Bo jego źródłem jest Polak - Antoni, Leszek Korczak.

Bronisław Komorowski odpowie za katastrofę pod Smoleńskiem?! Prokuratura Krajowa wezwała byłego prezydenta.

Smoleńsk! Czy to już ostatnia miesięcznica, poznamy prawdę? Tusk Prezydentem?

09.04.2018
KontrRewolucja Narodowa
Studenci #ZATRZYMAJABORCJĘ w manifestacji przed Uniwersytetem w Warszawie.

"Strona KontrRewolucja Narodowa ma na celu walkę z okłamywaniem i niszczeniem umysłów Polaków. Nie kłaniamy się poprawności politycznej, co wielu wrogom Polski się nie podoba. Strona na facebooku może być w każdej chwili usunięta przez lewackich cenzorów, podobnie jak grupa dyskusyjna KontrRewolucjoniści. Nie możemy jednak pozwolić na to, byśmy byli uzależnieni od wielkich korporacji narzucającym nam co mamy myśleć, dlatego społeczność którą tworzymy musi być niezależna od woli naszych wrogów."

PREZENTACJA MANIFESTACJI NA VIDEO

04.04.2018
Spotkanie z prof. Jerzym Robertem Nowakiem

New Age czy Nowe Średniowiecze? Wybór należy do Ciebie!

Jak pan Morawiecki spełni żądania senatorów USA, prezydent Riwlin wybierze majątek

29.03.2018
NAJWIĘKSZY Z TYGODNI

"KRZYK" - PROTEST DZIECKA NIENARODZONEGO

RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ NOWEJ KSIĄŻKI STANISŁAWA KRAJSKIEGO "MASONERIA - ZACISKANIE PĘTLI". Czasami, najlepszym zabezpieczeniem na przyszłość jest spojrzenie w przeszłość. Historia lubi się powtarzać, a ci, którzy zamykają umysły na jej lekcje, są skazani by popełniać te same błędy. Tyczy się to także literatury. Stanisław Krajski zdaje sobie z tego sprawę - dlatego jego najnowsze dzieło, "Masoneria: Zaciskanie pętli", to ponowne naświetlenie spraw, o których mówił już w różnych punktach swojej eksploracji wpływu masonerii na dzisiejszą sytuację geopolityczną, a - co ważniejsze - tą najbliższą nam, Polakom. Jest to swoista powtórka przed egzaminem - Krajski w pigułce - skomponowana tak dla tych dopiero poczynających odkrywać temat, jak i zaawansowanych masonerio-znawców, którzy chcą skondensować swoją wiedzę. Dr Stanisław Krajski od lat samodzielnie gromadzi, systematyzuje i naświetla działania masonerii na światowej scenie. Jak pisze we wstępie Grzegorz Braun, jest on "jednoosobowym instytutem badawczym" w przerażająco zacienionym polu. Polu, które, z niewiadomych (a może wcale nie?) powodów, jest omijane szerokim łukiem przez naszych akademików, dziennikarzy, a nawet duchowieństwo. "Masoneria: Zaciskanie pętli to filar światła w tej ciemności." Może zbyt wąski, by oświetlić wszystko, ale stanowiący doskonały zarodek osobistej iluminacji. Książkę można zakupić pod adresem: https://3dom.pro/Stanislaw-Krajski-Masoneria-Zaciskanie-petli-p276

O FENOMENIE FILMU "LUTER I REWOLUCJA PROTESTANCKA"
Co takiego jest w filmie "Luter i rewolucja protestancka", że warto go zakupić i obejrzeć? Na czym polega jego fenomen i wyjątkowość? Na powyższe pytania, dla Radia Chrystusa Króla Chicago, odpowiada Grzegorz Braun.
Film kupisz TUTAJ.

KS. PAWEŁ RYTEL ANDRIANIK TRIDUUM PASCHALNE

Telewizja Republika WIELKANOC UBOGICH

O. ANDRZEJ SĄSIADEK ŚWIATOWE CENTRUM MODLITWY O POKÓJ

W PUNKT: HENRYK KOWALCZYK ŚRODOWISKA ŁOWIECKIE SĄ PRZEDSTAWIANE W KRZYWYM ZWIERCIADLE

MAJOR KRYSZTOPA 28.03 PATRIOTY I PATRIOCI CZ.1

MAJOR KRYSZTOPA 28.03 IMIGRANCI I FEMINISTKI CZ.2

W PUNKT: A.STANKOWSKI i dr ADAM BODNAR O ABORCJI, POSZANOWANIU ŻYCIA, DEBACIE, I FASZYSTACH. Potrzebne są pytania: Czy Adam Bodnar to jest człowiek właściwy, na właściwym miejscu, przeznaczony tam, gdzie miejsce jedynie dla człowieka? Rzecznik Praw Obywatelskich czyż nie kojarzy się nam z lewicą i w samej nazwie z PO-PSL? Więc dlaczego "Dobra Zmiano" - w ramach dekomunizacji - taki ktoś jeszcze posiada urząd publiczny? - RW

21.03.2018
"Zespół Downa lub inne choroby nie mogą pozbawiać człowieka prawa do urodzenia i życia; nie ma dzieci gorszego sortu" - podkreślił rzecznik episkopatu ks. Paweł Rytel-Andrianik z okazji obchodzonego 21 marca Światowego Dnia Zespołu Downa

OFERTA MERKEL DLA POLAKÓW: BĄDŹCIE NASZYMI TUSKAMI!

15.03.2018
Program, po opublikowaniu którego "wRealu24.pl" straciło dostęp do YouTuba - obecnie przywrócony:
Stanisław Michalkiewicz o rosnącym marksizmie, kalifatach UE, rządach PiS i banderowskiej rewolucji!


14.03.2018
Najbardziej rewolucyjny...czy raczej "sterowalny" Franciszek - Papież
Klub Trójki 13 marca godz. 21:08, Grzegorz Górny, Paweł Lisicki, ks. "filozof" Andrzej Kobyliński, czyli kto to ma być schizmatykiem?


Guy Verhofstadt domaga się powołania 10-12 osobowego europejskiego rządu (i oczywiście zastąpienia zasady uzgodnień państw - mechanizmem większościowym. Verhofstadt "jedynie" reprezentuje PE w negocjacjach brytyjskich, ale warto wiedzieć co im się marzy

Komisarz sprawiedliwości UE Věra Jourová wyznała na posiedzeniu LIBE, że nie ma nic przeciw demokracji bezpośredniej, ale - zważywszy na przykład Brexitu - warto pamiętać jak łatwo wyprać ludziom mózgi. Myślę, że w takich rękach europejska demokracja jest naprawdę bezpieczna. Czyli: Sowietyzacja Europy po brukselsku

09.03.2018
Wojciech Cejrowski wyprowadzony z równowagi próbuje pouczyć polityków i trafia na "ścianę"

Cejrowski o szoferze prezydenta i emeryturze dla Żyły (Radio Koszalin 2018/03/03)

"CZARNE KOBIETY" ATAKUJĄ!!!

08.03.2018
Prof. Szyszko dla "ND": Nowe regulacje w Prawie łowieckim to wynik presji lewacko-liberalnych nurtów

06.03.2018
Lubnauer apeluje na izraelskim portalu. "Przyjaciele Polski - nie opuszczajcie nas!"

Groźby i wyzwiska. Róża Thun zawiadamia śledczych. Zobacz także: Bronisław Komorowski o Antonim Macierewiczu: "Lepiej żeby zamilkł, mówi bzdury"

02.03.2018
Róża Thun wmawiała eurodeputowanym, że prof. Krasnodębski jest faszystą i nie może być wiceszefem PE

Owsiak leży, jest liczenie sędziego

01.03.2018
Kampania społeczna #RespectUS opublikowała spot, w którym młody mężczyzna przeprasza po kolei wszystkie narody; przeprasza Niemców za wuja Adolfa, przeprasza naród radziecki za Sybir i wywózki Stalina. Klip kończy znamienne zdanie: "Tylko to jedno mnie przenika do głębi, że mnie nikt nie przeprasza"

Ryszard Czarnecki o wejściu Polski do strefy euro: "Nawoływanie do wejścia do strefy euro to strzał w stopę, kolano i głowę"

Misiło o liście Lubnauer do "przyjaciół Polski": PiS doprowadził Polskę na skraj wizerunkowej katastrofy i trzeba o tym mówić bardzo głośno

28.02.2018
PREZYDENTEM I POLSKIM RZĄDEM KIERUJA ŻYDZI NA CZELE Z JONNY DANIELSEM

27.02.2018
Studnia odc. 17 PIOTR "POISON" PLICHTA AGRESJA PRZEBACZENIE

MICHAŁ GUZEK O FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

26.02.2018
Tym, którzy oczekiwali od tvn wrażliwości na sprawy polskie...współczuje
- Witold Gadowski

[3dom.pro] Grzegorz Braun i Radosław Patlewicz - premiera drugiego tomu Historii politycznej Polski

Radosław Patlewicz - Historia polityczna Polski - nowe spojrzenie TOM II

Cejrowski (ze strzelbą) u Rachonia w "Minęła 20" 2018/02/22 cała rozmowa

RYSUNKOWE KOMENTARZE DNIA


18.04.2018

WYDARZENIE MIESIĄCA W WAŁBRZYCHU - Wojciech Sumliński 19.04.2018 GODZ. 17.00, Sala 101 Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu, ul. Wrocławska 10.
Wojciech Sumliński jest specjalistą w temacie: "PO-PSL-SLD? - To tylko MAFIA!".
O pozostałych spotkaniach Wojciecha Sumlińskiego możemy się dowiedzieć TUTAJ

16.04.2018

Płyną marsze po polskiej lewicy, po polskiej lewicy, od Gdańska do samej stolicy!

Więc "Spokój świni" pękł jak bańka mydlana. Bo rozpoznany został słaby punkt lewicy. Na lewicę więc, najlepszy ONR - Obóz Narodowo-Radykalny, przecież polski, nie sowiecki - jak polska lewica. Obszerne relacje z Gdańska, oraz z Jasnej Góry:

Obóz Narodowo-RadykalnyDuża manifestacja ONR w Gdańsku. "Rewolucja godności jest potrzebna polskim rodzinom."[WIDEO]

Młodzi Narodowcy na Jasnej Górze u Królowej Polski! "Nacjonalizm polski nie tuczył się nigdy cudzą krwią i łzami"

Aleksander Krejckant kierownik ONR: "Stocznia Gdańska to wyjątkowe miejsce. Miejsce, w którym nastąpiła rewolucja godności. Ta rewolucja jest znów potrzebna polskim rodzinom"

Byliśmy, jesteśmy i będziemy. W tym roku świętujemy #Gdańsk


04.04.2018

Krótka patriotyczna inspekcja krajowa, czyli kto popełnia błędy?

Od południowego zachodu, czyli od Sudetów, aż do Gór Świętokrzyskich, najstarszych gór w Polsce i takich, które w swych warstwach, nieodkrytych jeszcze, przechowują najcenniejsze kamienie szlachetne i ozdobne, minerały i skamieniałości, dane mi było odbyć podróż. Niestety, wydaje się, że z terminem "skamieniałości" będziemy też kojarzyć to, co zostało wniesione w 1989 niejako aportem z PRL-u, czyli "komunę", czyli całą opozycję w ilości PO-PSL-N-SLD-Nowacka-Razem, osiadłą w obu górach, która stała się wszechogarniająca i wszystko mająca, bo w Parlamencie nie ma takich sił, aby wykorzenić ją w sposób właściwy, czyli nieodwracalny.

Czy powstaną takie siły? Wyobrażam sobie, że - mając stracony przez niegodziwców czas przeszło 2000 lat - każdy człowiek, który zamierzałby decydować o życiu drugiego człowieka, i gospodarować prawdziwie w jego imieniu, powinien przed akcesem udziału w Wyborach, podpisać akt przysięgi na wierność Kościołowi Katolickiemu. To byłby faktycznie prawdziwy mandat posła czy senatora. Bo dotychczas to mamy do czynienia z jaką Zjednoczoną Prawicą? Raptem z dwoma partiami, gdyż Porozumienia nie liczę, bo to też opozycja. A gdzie jest partia Prawica Rzeczypospolitej Marka Jurka, gdzie jest Grzegorz Braun, który ujawnił nam "Bolka" i Lutra, gdzie jest wzorowy i "wzorcowy" gospodarz Wojciech Cejrowski, gdzie jest żarliwy patriota Marian Kowalski ze swoją przecież prawicową partią. Zjednoczona Prawica i cała opozycja, funkcjonuje "według Rozgrywki PRL-u" pod batutą esbeka z Woronicza 17, którego dziennikarze audycji "W tyle wizji" nie odważą się ujawnić i pokazać, ze słowami: "oto głowa zdrajcy". Bo ta "głowa" sama siebie chroni tzw. "Zbiorem Zastrzeżonym". Bo ta "głowa" chroni też peerelowski KRS. Co nam ten "mistrz ceremonii" zaserwował na Wielkanoc? Biskupa Grzegorza Rysia w monologu, że Pismo Święte należy czytać "na wspak". Wasza Eminencjo, jest napisane, że na początku "było słowo", a nie "wspak". Tego biskupa, która zasłynął z takimi neomarksistowskimi tezami, jak to, że "biskupi krakowscy za bardzo zadzierają nosa ze swoją pobożnością", że "ja mogę jeść mięso w piątki" i "przyjmować pieniądze z prostytucji". Dzięki "Rozgrywce PRL-u" biskup dalej będzie rozwijał swoją "karierę".

Wałbrzyski Prezydento-Ordynator PO oznajmił, że rząd warszawski jest mu do niczego nie potrzebny i - że go w ogóle nie interesuje. Jako "proletariusz" złączył się z innymi obecnymi w całych Sudetach "proletariuszami" i - jak rokoszanie - z "tęczowymi proletariuszami" UE podpisali "cyrograf-Agendę 2030", solennie zobowiązując się do jej przestrzegania, uzyskując pieniądze na budowę dróg i mostów dla panów starostów. Wałbrzych dostaje z Warszawy pieniądze na szkoły, ale komuniści wałbrzyscy, czyli rządząca Wałbrzychem, paradoksalnie cała opozycja, licytująca się, która z nich jest ważniejsza, związana ze Starą Kopalnią i tzw. "Aqua Zdrojem" wymusza na tych szkołach te pieniądze z Warszawy, narzucając im "intratne umowy" na kwoty 400-600 tys. złotych rocznie, za - koszenie trawników i łatanie dziur w płocie. Każdy z nas, bezrobotnych, zrobiłby to za kwoty trzykrotnie mniejsze.

Z punktu widzenia katolickiego, co do tej pory uczyniły Agendy 21 oraz 2030? Możemy się o tym przekonać m.in. z książki "Benedykt XVI - Ostatnie rozmowy". Mianowano protestanta przewodniczącym Papieskiej Rady do Spraw Nauki, a muzułmanina do grona profesorów Papieskiego Uniwersytetu Gregoriańskiego. Wałbrzyszanie nie mają gdzie posyłać swoje dzieci, aby je wykształcić, z pominięciem "równości płci - Gender Equality"! Kto popełnia błąd? Katolicy, którzy odrzucają "szatańskie brednie" i stoją na straży prawdy, że pieniądze zarabia się pracą, a nie dostaje, czy komuniści z Sudetów, Gór Świętokrzyskich, UE i ONZ?. Więc kto powinien startować do Wyborów?

Zanim dojechałem do Częstochowy, jeszcze mając przed sobą 50 km drogi, obserwowałem, jak nazwy miejscowości oznaczane są w językach polskim i niemieckim. Czy osiągną one samą Częstochowę? Na Opolszczyźnie jeszcze trwa wojna niemieckiego socjalizmu narodowego z Polską! I to też tam rządzi komuna!Czyja to wina? Katolików?

Wjeżdżając do Kielc od strony południowej, nie sposób nie "zderzyć się" z "ulicą majora Jurija Gagarina". Tam czas stanął na PRL-u! Polska potrzebuje nie tylko dekomunizacji ale jeszcze degermanizacji i derusyfikacji.

Z radością wyjeżdżając z Kielc, drogą prowadzącą w kierunku Lublina, przez Opatów i Kraśnik, po zaledwie kilku kilometrach, po lewej stronie, znajduje się wjazd w drogę krajową nr 752, z umiejscowionym na niej drogowskazem o treści: Starachowice 34 km. Jadąc coraz wyżej i wyżej tą drogą - w lepszym stanie niż droga Wałbrzych-Wrocław - dojechałem do szczytu, czyli do Św. Katarzyny, spodziewając się znakomitych widoków. Niestety, zderzenie znowu z "komuną" nie dało mi tej możliwości. Bowiem na przeszkodzie stanęła "szmata neomarksistowska" umocowana na zardzewiałych kątownikach w takim stanie, że dziwiłem się, że nie stały się one jeszcze pastwą miejscowych "złomiarzy". Być może, ich właściciel - którym na pewno nie był katolik - zamontował jeszcze monitoring. Szkoda, bo ta "szmira" mogła być posadowiona po drugiej stronie drogi, ale tam stanowiłaby dysonans z uszkodzonym pomnikiem Żołnierzy Poległych W Obronie Ziemi Kieleckiej w latach 1939-45. Czy to wina miejscowych katolików, czy miejscowych komunistów?

Opuszczając Św. Katarzynę - powierzając ją opiece Pana Naszego - wzdłuż zachodniej granicy Świętokrzyskiego Parku Krajobrazowego, mija się malowniczy Bodzentyn, Rzepin, Pawłów - z którego można dojechać na Św. Krzyż, ale moim celem było skierować się do Starachowic, a następnie w kierunku Iłży, aby dojechać do młodej parafii Św. Andrzeja Boboli na Koszarach, z Kościołem konsekrowanym 01.09.1991 r.. Gdybyśmy cofnęli się do 01.10.1944 r. i gdyby wówczas ten Kościół tam stał, to w nim odprawiane byłyby msze za poległych pod pobliskim Piotrowym Polem. W dniu 17.11.1970 r. nastąpiło uroczyste odsłonięcie pomnika, poświęconego żołnierzom Pierwszego Pułku Ziemi Iłżeckiej AK "Potoka" w Bitwie pod Piotrowym Polem. Pomnik odsłonił Dowódca Porucznik Wincenty Tomasik ps. "Potok". 25 lat ten Dowódca czekał na zbudowanie swoim żołnierzom pomnika. Dopiero udało mu się to po "odwilży" z 1968 r. Cześć Ich Pamięci!

My mamy "odwilż" od 2015 r., ale nic nam nie wychodzi, bo na pomnik Smoleński czekamy już osiem lat, a na niepodległość czekamy już 79 lat. Ciągle narzuca się pytanie: Czyja to wina? Kto popełnił błąd? Jezus Chrystus, czy Żydzi, Jezus Chrystus czy Rzym, a w czasie współczesnym, kto popełnia błędy? Katolicy, czy komuniści - obecni neomarksiści i genderyści PO-PSL-N-SLD-Nowacka-Razem, z Sudetów, Gór Świętokrzyskich, Polski, Unii Europejskiej i ONZ? Jeszcze nie mamy komu zakrzyknąć: CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM NIEPODLEGŁOŚCI! Bo historia nie zna bezkrwawych rewolucji i bezkrwawych kontrrewolucji. A dlaczego tak się dzieje? Bo telewizja tzw. "publiczna" nie kłamie, ale po prostu nie pokazuje prawdy. A cóż możemy powiedzieć o telewizjach komunistów, czyli telewizjach lewicowych, wszech ogarniających? One nic nie pokazują. Ale my katolicy mamy już swoją telewizję, która znajduje się i na tym portalu, w tym miejscu.Św. Katarzyna

Pomnik w Św. Katarzynie

Inicjatywa Katolicka 2018

16.03.2018

"Murzynek Bambo w Afryce mieszka, czarną ma skórę, ten nasz koleżka
uczy się pilnie przez całe ranki
ze swej murzyńskiej pierwszej czytanki"

Julian Tuwim

I to jest prawda, której boją się jak ognia władze świeckie i duchowe - neomarksistowskie. Prawda, która boli? Nie musi boleć. Bo jeszcze '68 rok należałoby w okrągłą rocznicę nieco pogłębić. To znaczy wysłać wszystkich "Czerwonych kmerów" nie do Izraela, ale na wschód - za Ural. Do ich kolebki. Tam można otoczyć ich dodatkowo płotem z informacją: "Zakaz wstępu dla Policji". I niech się tam rozmnażają w imię "prwadziwej" wolności i wcinają - insekty.
Prawda czyli natura, jest taka, że weekend powinien zaczynać się w piątek o godz. 15 i trwać przez sobotę i niedzielę, dla nas, dla ludzi. A kto to ludzie, to na tym portalu można się dowiedzieć. To są ci, którzy już od 2000 lat pracują i nic z tego nie mają, a jeszcze "Czerwoni kmerzy" chcą, aby ci ludzie jako niewolnicy - nieustannie dostarczali im zysków, dalej nic z tego nie mając.
A kto to są "Czerwoni kmerzy"? To 40% wałbrzyszan i świdniczan, którzy nie przyjmują do wiadomości, że istnieje natura. Wszyscy oni posiadają media wałbrzyskie i świdnickie - członkowie SLD-PO-PSL. Ich gazeta, kolejna przeze mnie wskazana, http://www.30minut.pl/1/strona-glowna/ jest rozdawana na ulicy ludziom za darmo, - i jak to widać - od 15 lat "nadaje". Jej redaktorem i właścicielem jest Arkadiusz Czocher, który "kocha Szczawno". Jeśli ma się dotacje miejskie, z naszych podatków, na prowadzenie własnej działalności, to każde takie miasto jest kochane. Tylko, że ta działalność nie ma nic wspólnego z naturą. Także z tą, że w Polsce ważniejsi są obcokrajowcy, niż rodacy. Polska dla Polaków, a nie dla schizmatyków - do rządzenia jest przeznaczona. "Dobra Zmiano!" - co zamierzasz z tym zrobić?. Dalej będziesz udawała, że "Czerwonych kmerów" nie ma w Polsce.

Wałbrzyskie trole

Oto ci, którzy mają weekend od godz. 15 w piątek, udają, taszczą ze sobą tyle wstydów, i jeszcze wołają: bagażowy!bagażowy!, szykując się do wyborów - z niczym. "Dwie maszynki do głosowania", które już szykują się do genderowego karnawału pt. "EKO - moda". Gdzieżby miałby się on odbyć, jak nie u Rafała Dutkiewicza - we Wrocławiu. "Dobra zmiano!" - co zamierzasz z tym zrobić, bo jeśli dalej się zastanawiasz, to możesz spojrzeć na ich zawstydzone głowy w moim skromnym artykule.


Czerwoni kmerzy

Inicjatywa Katolicka 2018

15.03.2018

1 stycznia 2018 roku Unia Europejska dopuściła do obrotu handlowego w celach spożywczych... owady oraz ich larwy, glony, barwniki spożywcze, a nawet nanomateriały... W roku 2013 ONZ do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (FAO) opublikowała raport rekomendujący takie wykorzystanie owadów - w imię światowego bezpieczeństwa żywieniowego.
Źródło: Polonia Christiana nr 61 Marzec-Kwiecień 2018

Z apartamentów niegodziwców - pięknie zagospodarowanych - nie da się dostrzec ziemi leżącej odłogiem.
RW

09.03.2018

Lewicowa TV Dami w Wałbrzychu poinformowała na swoim portalu w dniu 08.03.2018 http://daminfo.pl/spoleczenstwo-3/item/20258-stanislaw-kialka-legenda-wilenskiej-konspiracji o świdnickim (sic!) stowarzyszeniu patriotycznym i pośle Ireneuszu Zyska, którzy zaprosili mieszkańców regionu do odkrywania nie do końca znanej historii https://youtu.be/GH5ksicfww8?t=22 . Bo i skąd ma być znana, skoro w "aglomeracji wałbrzysko-świdnickiej" od 101 lat rządzi opozycyjna lewica. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie osoba samego posła Ireneusza Zyska. Tak, nie wiem w jakich celach zaprasza się do telewizji tzw. publicznej tę osobę, która nie ma przyzwoitego zawodu. Jest bowiem tzw. "prawnikiem", którymi to prawnikami całe "polskie piekło" jest wybrukowane i nie należy więcej na nich głosować. Obecnie należąc do frakcji "Wolni i Solidarni" - prawej strony - zwrócił się do lewicowej TV Dami o promowanie jego kampani wyborczej. Panie Kornelu Morawiecki, czy ten "amator władzy" rządny władzy - z niczym i do nikogo - nie sprzeniewierza się szlachetnym Pana myślom, bo z nazwy frakcji może tylko zostać samo słowo "Wolni", gdyż drugi człon zaczyna wydobywać się samorzutnie - "i kolaborowani". - RW

W Wałbrzychu wszystkie media papierowo-internetowe należą do lewicy. Oprócz tego - jedynego. Ponieważ lewica jest w opozycji, więc z logicznego punktu widzenia wynika, że w Wałbrzychu rządzi lewicowa opozycja. W jednej z jej gazet - rozdawanych mieszkańcom na ulicy za darmo - "DB2010", z adresem http://db2010.pl/ , pojawił się 08.03.2018 artykuł - ale nie zaistniał w formie elektronicznej - odnoszący się do tzw. ustawy degradacyjnej, który warto wydobyć do światła, ponieważ oddaje on zapatrywania całej lewicy w Polsce i za granicą. Nadaje się on do bardzo krótkiej recenzji: dziadkowie porządni, matka porządna, ojciec porządny, a syn - komunista. - RWTekst
POD PRZYKRYCIEM. 9.03.2018. USTAWA DEGRADACYJNA. CZYLI SPRAWIEDLIWOŚCI STAŁO SIĘ ZADOŚĆ.


02.03.2018

Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2018 - relacja - czy wałbrzyszanie poczują w końcu różnicę, pomiędzy tym, co się dzieje w Wałbrzychu, a tym co się dzieje w Warszawie?

W Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu rządzi PSL, a Ratuszem rządzi PO, ale jedni drugich nazywają siebie nawzajem: "opozycja". W każde narodowe święto, pod tzw. pomnik niepodległości - który skrywa wstydliwie symbole NSZZ "Solidarność" jedynie w tylnej, mało widocznej części pomnika - udają się razem ramię w ramię, prawica i lewica. Jak gdyby te święta miały przydawać chwały też lewicy - fałsz do N-potęgi. Oznacza to, że jedni i drudzy, osobowo, nie powinni mieć żadnego prawa do władzy, jedni z powodu kolaboracji, a drudzy z powodu podszywania się pod prawo, które w ich przypadku nie jest naturalnym prawem. Mało tego, bo wałbrzyskie portale, należące do lewicy, nazywają Premiera prawicowego Rządu - "nasz Mati". Czy czujecie Państwo ten specyficzny niuans? Aby wzbudzić u Państwa jeszcze większe zainteresowanie taką, nienaturalną, fałszywą sytuacją w Wałbrzychu, wypada mi w tym miejscu wspomnieć i o tym fakcie. Wśród tych beztroskich polityków, pojawiającym się wszędzie we wspólnym uścisku - i w wałbrzyskich i w warszawskich mediach - jest polityk niedawno powstałej partii, która w swojej nazwie posiada wyraz "wolni". Jednemu z jego asystentów, w latach 90-tych, przedstawiałem zarzuty, w ramach nadzorowanego przez wałbrzyską Prokuraturę Rejonową śledztwa. Każdy może zapytać: i cóż z tego? Idąc dalej, to wiele może dodać do tej okoliczności fakt, że to małżonka tegoż oskarżonego, jest właścicielem jednego z tych lewicowych portali w Wałbrzychu - o bardzo schludnej i zachęcającej nazwie, a współpracującej z politykiem - niby prawicowym.

A propos

pytań, to ja chciałbym zapytać dziennikarzy lewicowej TV Dami w Wałbrzychu - posiadających informację od jednego, byłego już działacza lewicowego (czy aby na pewno?), który wskazał na zainkasowanie przez "Starą Kopalnię" niebagatelnej kwoty 1 mln 400 tys. złotych, za posadzenie roślin doniczkowych w porze zimowej, w roku bodajże 2014 - czy stać było "Starą Kopalnię" na taki wydatek, oraz kogo nim obdarowała? -

Ryszard Wieczorek06.02.2018

ROMAN SZEŁEMEJ STANOWISKIEM PREZYDENTO-ORDYNATORA...

Roman Szełemej stanowiskiem prezydento-ordynatora znieważa bezrobocie i robotników pracujących na umowy "śmieciowe", uzyskując dochody o których ludzie pracy mogą tylko pomarzyć. W latach 80-tych górnicy KWK Wałbrzych oddawali część swych pensji na utrzymanie szpitala, który się nazywał Szpital Górniczy. Gdyby nie my-górnicy, szpital uległby likwidacji. Dzisiaj R. Szełemej mówi do górników w szpitalu: "proszę wyjść", zamiast podzielić się udziałami z zysków tegoż szpitala - gdyby takie były. Nie powiedziałby tego na pewno do swoich towarzyszy partyjnych. Pozwala natomiast swojej urzędniczce J. K., chronionej przez marksistowski sąd, na okradanie mnie i p. Marka Kubalę. Pozwalają sobie uznawać siebie za "świętych", nie podlegających postępowaniom dyscyplinarnym. Dzisiaj R. Szełemej mówi mieszkańcom, aby zapomnieli o tradycji "Solidarności" i zamienili ją na solidarność wspólnotową. Takie słowa trafiły do radnego WWS Ryszarda Nowaka, ale nigdy nie trafiły i nie trafią do "Solidarności" robotniczej i do katolików. Nie do przedstawicieli targowickiej koalicji PO-PSL-SLD-N-Razem należy się władza - o czym nadto mamy dowodów. Pan Roman Szełemej nie może przejść na stronę Prawa i Sprawiedliwości, bo do tego ugrupowania przyjmowani są etycy, a nie politycy, ani "przepoczwarzać się", bo zło pozostaje zawsze złem. Rząd katolicki nie ma prawa przeznaczać naszych i jakichkolwiek innych pieniędzy, dopóki sami na nie nie zarobią, na budowę drogi, zapomnianej w wyniku gospodarki wygodnej, jaka była prowadzona, a nie realnej.

Inicjatywa Katolicka 2018


http://www.portalsamorzadowy.pl/ocen-radnych/osoba/romazelemej,675.htmn-sl


http://www.portalsamorzadowy.pl/ocen-radnych/forum/osoba/2809_0.html


Urząd Dozoru Technicznego - UDT Powinien koniecznie spotkać się z prokuratorem - gdyby taki był w Wałbrzychu. Jeśli go ktoś znajdzie, dajcie mi znać. Kiedy ZDZ w Wałbrzychu przy ul. Wańkowicza organizuje kursy operatora wózka podnośnikowego i wszyscy zdają wewnętrzny egzamin, UDT nie dopuszcza do uzyskania kwalifikacji  nikogo - bo podaje pytania z zakresu odrębnego kursu konserwatora tegoż sprzętu, a nie operatora. Czy są w zmowie z ZDZ w "okradaniu" pracowników?

14.04.2018
PREMIERA! Sumliński, Budzyński i "MASA"! To tylko MAFIA! Kto tworzy prawdziwą mafię w Polsce?

13.04.2018
Tylko u wRealu24! Żebrowski, Lisiak i Karoń o tym jak walczyć z szerzącym się Antypolonizmem? z 12.04. godz.19.00

Nie tylko Neumann. Czołowy polityk opozycji też STRACI IMMUNITET!

Komorowski naprawdę to powiedział! Przyszedł do prokuratury i zagrał w swoim stylu

12.04.2018
Goebbels byłby dumny! Tygodnik Lisa znowu pluje na Polaków!

Myślisz, że nasze plakaty powodują oburzenie, bo pokazują aborcję? Spójrz co stało się w okolicach Watykanu

11.04.2018
POLSKA nie jest sama w walce przeciwko neomarksistom i genderystom, są nimi także NIEMCY, ale z oficjalnego przekazu medialnego tego się nie dowiemy. Oto cytaty z niemieckiej witryny "Akcji dzieci w niebezpieczeństwie" - www.aktion-kig.de.:
"Jeśli ktoś się zastanowi, z coraz większym szokiem zauważa, że Niemcy są zalane przemocą gloryfikującą fałsz i antychrześcijańską. Nie możemy pozwolić, by ten atak na nasze dzieci i CHRZEŚCIJAŃSKIE KORZENIE NASZEGO KRAJU kraju zostały ofiarowane. To naprawdę szokujące, że chrześcijaństwo bluźnierczo jest obecnie atakowane i wyśmiewane w Niemczech. Ataki te mają na celu zbudowanie przyszłości, w której nasze dzieci nie znajdą już chrześcijańskich wartości i zasad, świat, w którym nic nie jest "złe", z wyjątkiem bycia chrześcijaninem".
"Niemcy potrzebują planu działań przeciwko pornografii. Należy odwołać: Federalna minister rodziny Franziska Giffey, Federalny minister spraw wewnętrznych Horst Seehofer, Federalna Minister Sprawiedliwości Katarina Barley".
"Weź udział w tej akcji,
Aktualizacja akcji KIG: Zarejestruj swój adres e-mail do elektronicznego biuletynu akcja dzieci w niebezpieczeństwie z regularnymi wiadomościami na temat: Młodzieżowa ochrona mediów, polityka rodzinna, działania. Protest jest opłacalny! Napisz teraz do stacji telewizyjnych!"


Sumliński u Roli o rocznicy smoleńskiej, nowej książce i przyjmowaniu przez Polskę imigrantów?

Prezydent Andrzej Duda nigdy o tym nie mówił. Mógł zginąć pod Smoleńskiem?!

09.04.2018
W marcu, w Częstochowie odbyło się spotkanie, podczas którego Grzegorz Braun wraz z Jackiem Hogą (Prezesem Fundacji Ad Arma) debatowali na temat fundamentalnych praw człowieka: "do Życia, do Obrony, do Szczęścia, do Wolności". Prawo do posiadania broni jest ściśle z nimi powiązane.
PREZENTACJA GALERII STUDIA FILMOWEGO "BRAUN MOVIES"

04.04.2018
SŁOWO OD GRZEGORZA BRAUNA

Pomimo protestów niektórych środowisk i zmiany sali, dnia 28.03.2018 odbyła się projekcja organizowana przez Budzików z Jastrzębia Zdroju.

PROJEKCJA Z JASTRZĘBIA ZDROJU

29.03.2018
J. JAŁOWICZOR, T. WALCZAK: CZY SPADEK PIS W SONDAŻACH TO FAKE NEWS? Lecz dalej nikt nie chce jeszcze dostrzec tematu AGENDY 2030, a usta polityków czerpią wodę. Przecież lanie wody przez lewicę i ich komunę to największa międzynarodowa "domena". - RW

JARMARK RADIA WNET: PONIDZIE - i ja tam byłem i co miałem kupić to kupiłem, a co w podróży zobaczyłem, to napiszę w: "Krótkiej patriotycznej inspekcji krajowej" - po świętach - RW

KS. PRAŁAT WALENTY KRÓLAK DZIŚ W CENTRUM JEST CHRYSTUS SPOŻYWAJĄCY OSTATNIĄ WIECZERZĘ

MARIUSZ GIEREJ ŻEGLARSKI POMYSŁ POLSKIEJ FUNDACJI NARODOWEJ

MAREK JUREK: CO PRZYNIOSĄ POLSCE PATRIOTY?

mec. LECH OBARA: WCIĄŻ KAROL TENDERA CZEKA NA PRZEPROSINY OD ZDF

23.03.2018
"Jedna godzina rozważania Mojej bolesnej Męki, większą zasługę ma, aniżeli cały rok biczowania się aż do krwi; rozważanie Moich bolesnych Ran jest dla ciebie z wielkim pożytkiem, a Mnie sprawia wielką radość." (Dzienniczek św. Siostry Faustyny 369).

DOROTA ABDELMOULA SPOTKANIE PRZED SYNODEM W RZYMIE W PAŹDZIERNIKU 2018

KS. PAWEŁ RYTEL ANDRIANIK PRAWO DO ŻYCIA TO PRAWO NATURALNE, A NIE KWESTIA RELIGII

W PUNKT W. GADOWSKI, R. GROMADZKI POLSKA POTRZEBUJE OCHRONY ŻYCIA!

Niemiecka fundacja chce uczyć Polskę demokracji! BEZCZELNE kłamstwa i atak na nasz kraj!

RAFAŁ ZIEMKIEWICZ MANIFESTACJA ANTYFASZYSTÓW POD KURIĄ DZIKOŚCIĄ PRZEROSŁA NAWET KOMUNISTÓW

21.03.2018
Derucka i Sklepowicz na OSTRO: Feminizm szkodzi kobietom! Kłamstwa i manipulacje TVN

BRAKUJE WĘGLA I GÓRNIKÓW

15.03.2018
Program, po opublikowaniu którego "wRealu24.pl" straciło dostęp do YouTuba - obecnie przywrócony:
Kto zamordował polskiego wicepremiera? Rosja, Białoruś, WSI? Sumliński ujawnia SZOKUJĄCE fakty!


14.03.2018
MAREK JUREK: NARODY EUROPY BUNTUJĄ SIĘ PRZECIW IMIGRANTOM I WIDZĄ PUSTKĘ DUCHOWĄ KLAS POLITYCZNYCH

Szokujące dane! Ile Niemcy zrabowali narodowi Polskiemu podczas II WŚ! Magdalena Ogórek wRealu24.pl

Zakamuflowana opcja antyeuropejska

F.Timmermans zapewnił wczoraj w LIBE, że eutanazja w Holandii wykonywa jest pod kontrolą prawa i nie tworzy zagrożenia dla praw podstawowych. Nie naruszyła ich również sprawa, o której pisał DT. Zagrożenie dla praw podstawowych istnieje natomiast w Polsce

09.03.2018
GRUPY W UNIFORMACH POJAWIŁY SIĘ W GDYNI!

WITOLD GADOWSKI: W MEDIACH NIEMIECKICH NIE MA PRZYPADKU, JEST POLITYKA - poranny komentarz

Robert Winnicki przedstawia prawdę o Marcu'68 "Wtedy wyjechali STALINOWCY!"

To jest straszne podejrzenie! Ale - już jest! I dlatego Netanjahu żąda... - Stanisław Michalkiewicz

08.03.2018
Piotr Duda do "wolnościowców": Ustawa o wolnych niedzielach jest potrzebna

06.03.2018
Skandal w TVP! Poseł Nowoczesnej usprawiedliwia rzeź Polaków na Wołyniu! [WIDEO]

Agonalne gesty i apele KRS Gersdorf i Żurka

Komorowski o degradacji Jaruzelskiego: To pomysł z piekła rodem, niegodziwość

02.03.2018
Włodzimierz Czarzasty ostro o Żołnierzach Wyklętych na antenie TVP. "Było masę morderców, świń, złodziei, gwałcicieli. Nie pokłonię się im" [WIDEO]

01.03.2018
Michalkiewicz przeleciał intelektualnie młodą lewaczkę - do tej pory nie doszła do siebie!

Kamil Stoch przerwał wywiad i wyszedł ze studia! Polak został obrażony w zagranicznym programie

Jacek Międlar pyta Ostaszewską: "kim ty w końcu jesteś: niemką czy kacapką?"

Olejnik, Jaruzelska, Gugała. Celebryci, dziennikarze TVN i Polsatu kupili apartamenty w zreprywatyzowanych kamienicach

"Fascynują się polowaniem na Olejnik". Dziennikarka reaguje na materiał TVP


Zasada Pareto

04.09.2017
Pierwsze publiczne zaprezentowanie "Złotego Pociągu" - Zasady Pareto w Wałbrzychu.

Film

Pierwsze publiczne zaprezentowanie Zasady Pareto Inicjatywy Katolickiej 2018 w Wałbrzychu, na imprezie zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu - Biegu z kijkami w Sokołowsku w dniu 03.09.2017."Nic tak nie rozwija mózgu jak ruch" - kto rusza się nie myśli o zmianie władzy"

Zaskoczenie, zdziwienie i aprobata - pieska dziennikarki lewicowej Telewizji Dami Info w Wałbrzychu. Piesek był tak zaskoczony, że ciekawie spoglądał co chwila zza ławki, akceptując sytuację bardziej niż ekipa sprawozdawczo-dezinformująca, o wyższości fałszu lewicowej koalicji PO-PSL nad pozostałymi ludźmi - też z lewej strony. Bo w Wałbrzychu nikt nie wie, że jest prawa strona. Wszystkie media - telewizyjne, radiowe, papierowe czy internetowe, w ilości kilkudziesięciu, stanowią jedną, jedyną wielką dezinformację - o informacjach do niczego nie przydatnych. Do tego stopnia, że nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, że może mieć prawdziwą własność, a nie własność czynszową, że cmentarz to może posiadać każdy, a nie tylko przedstawiciel władzy - komunalna komuna.

A jak do tego dojść? Co 4 lata podjeżdża "Złoty Pociąg" w postaci Wyborów, o którym nikt nie wiedział, przez "rozjazd informacji" na stacji PKP Wałbrzych-Szczawienko. Ten "rozjazd w pole" został już usunięty, umożliwiając "Złotemu Pociągowi" dojazd do Wyborów 2018 w Wałbrzychu. Wystarczy do niego wsiąść, czyli dobrze wybrać - WIĘCEJ, niż to samo.

Bo, gdy Pani Anna 07.12.2017 r. napisała do Prezydenta Miasta Wałbrzycha: "A Panu to już dziękujemy. Czy wybrał pan już celę z kim będzie pan siedział? Może króciutka podpowiedź, nie do przyjaciela tym razem? Czy to będzie cela z frajnagielami czy z urbańskimi a może jeszcze z kimś? No to powodzenia i długiego siedzenia za twoje przekręty no i miłego spędzania czasu za swoje przekręty z zaprzyjaźnionymi rodzinkami. Będziemy obserwować i cieszyć się niezmiernie." - to zostało to wykasowane.

Bo, "system, który lekceważy podstawowe prawa jednostek, sprowadzanych jedynie do tego, by były zwykłymi środkami do osiągnięcia zysku, zniewala człowieka i pozbawia go wolności" - jest to system lewicowy, czyli komunistyczny, czyli Marksa i Engelsa, sprzeczny z naturą osoby ludzkiej, pozbawiający człowieka WSZYSTKIEGO.12.03.2018

"Naukowcy" przeciwko rolnikom!
bo ich hodowle bardziej śmierdzą niż marksizm.

"Atlas Kotów" - jest dla ludzi.
A Katechizm Kościoła Katolickiego - dla kogo?


Katechizm Kościoła Katolickiego [2417]: "Bóg powierzył zwierzęta panowaniu człowieka, którego stworzył na swój obraz. Jest więc uprawnione wykorzystywanie zwierząt jako pokarmu i do wytwarzania odzieży".

Norka

M. Miśko o próbie likwidacji branży futerkowej

"Ci ludzie (hodowcy norek) mają kredyty. Szacuje, że jest to pomiędzy 500 mln a 800 mln euro w polskich bankach spółdzielczych. To, z czym mamy w tej chwili do czynienia, jest - po raz kolejny - niesamowitym atakiem na Polskę i my dobrze wiemy, czym to pachnie" - zwrócił uwagę na antenie TV Trwam Marek Miśko z Polskiego Związku Przemysłu Futrzarskiego.

Radio Maryja/RW

GRZEGORZ PUDA (PiS) - PRACE NAD NOWELĄ USTAWY O OCHRONIE ZWIERZĄT A HODOWLA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH

JACEK PODGÓRSKI - NOWA USTAWA MOŻE ZNISZCZYĆ HODOWLĘ ZWIERZĄT FUTERKOWYCH W POLSCE

TROSKA O ZWIERZĘTA, ZWLEKANIE Z ZAKAZEM ABORCJI. TAKIEJ DROGI NA ZACHÓD CHCE PREZES KACZYŃSKI?

Sz. Wójcik: Opracowanie BAS staje w kontrze do tych, którzy nie patrząc na dobro ludzi, chcą zlikwidować branże futrzarską w Polsce

HODOWLA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH | LIKWIDACJA | PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | ROLNICTWO | ZWIERZĘTA FUTERKOWE


06.02.2018

Z Rocznicy 23.09.1968 - 23.09.2017 Św. Ojca Pio - cudu Pietrelciny, Jego żywe słowa:
Ojciec Pio     "Komuniści mogą doprowadzić do upadku społeczeństwa i ojczyzny. Ich zasady są niemożliwe do utrzymania i niedopuszczalne, zarówno jeśli chodzi o porządek doczesny - opowiadają się bowiem przeciw prawu do własności, skąd wynika nieskończone zło, jak i w odniesieniu do porządku moralnego, gdyż stoją one w opozycji do każdej reguły zdrowej moralności oraz do prawowitej władzy".

Tak wiele jest dzieci, które tak mocno cierpią z powodu różnych niewyobrażalnych komplikacji chorobowych. Zjednoczeni we wspólnej modlitwie i wsparciu finansowym, nasze prośby i działania niech doprowadzają do jeszcze większej pomocy bliźnim w ich potrzebach. Dlatego narzędziem w naszych rękach niech stanie się Internet. Sprawy trudne i niemożliwe niech staną się dla nas wyzwaniem, podajmy dłoń tym, którzy nie mają nawet siły nazwać swojego bólu. Bo większość ludzi ma raj na ziemi, ale są i tacy, którzy mają piekło na ziemi. Więc dla NICH...

Ojciec Pio
    Po odmówieniu rozgrzeszenia jednej z kobiet, która dopuściła się aborcji:

"Dzień, w którym ludzie, zatroskani o ekonomiczny rozwój, z powodu cielesnych defektów lub z powodu poświęcenia się dobrom materialnym, zagubią się w horrorze aborcji, będzie najstraszniejszym dniem ludzkości. Aborcja jest nie tylko zabójstwem, lecz również samobójstwem. Czy tym ludziom, których my widzimy na krawędzi popełnienia dwóch zbrodni, chcemy pokazać naszą wiarę? Czy chcemy ich bronić? Ludzie zrozumieliby to samobójstwo rasy ludzkiej, jeśliby spojrzeli rozsądnym wzrokiem na "piękno i radość" świata zaludnionego starymi ludźmi i wyludnionego z dzieci, świata wypalonego jak pustynia. Gdyby ludzie się zastanowili, zrozumieliby podwójny ciężar aborcji. Aborcja oznacza zawsze okaleczenie życia rodziców".
Rozmiar: 13223 bajtów   Do rodziców którzy dokonali aborcji:

"Chciałbym ich pokryć popiołem z płodów, które uśmiercili, tak by zobaczyli swą winę i równocześnie nie mogli się już powoływać na własną niewiedzę. Szczątki - zamierzenie uśmierconego płodu, pochowane z fałszywym szacunkiem i fałszywą pobożnością to przejaw hipokryzji. Te popioły będą rzucone w niewzruszoną twarz rodziców-morderców. Moja surowość w obronie życia wszystkich dzieci świata jest zawsze aktem wiary i nadziei na nasze spotkanie z Bogiem na ziemi".
   Jednym z atrybutów Ojca Pio, a zarazem dowodem na Jego zasługi nawet po jego odejściu do Domu Pana jest róża, a właściwie jej charakterystyczny zapach. Liczni świadkowie doznawali tego zapachu w momentach cudownych spełnień modlitw kierowanych do Boga za pośrednictwem Świętego Ojca Pio.

"Pamiętajcie, że Bóg jest w nas, gdy jesteśmy w stanie łaski i poza nim, gdy śmiertelnie grzeszymy. Lecz Jego anioł nie opuszcza nas nigdy...On jest naszym najszczerszym i najwierniejszym przyjacielem, nawet gdy popełniamy błąd, zasmucając go naszym złym postępowaniem"

"Świat mógłby istnieć bez słońca, lecz nie mógłby istnieć bez Mszy Świętej".

"Modlitwa jest najlepszą bronią, jaką posiadamy. Jest kluczem, który otwiera Boże Serce. Trzeba mówić do Jezusa również sercem, a nie tylko ustami. Co więcej, w pewnych przypadkach, trzeba mówić do Niego tylko sercem..."

"W książkach szukamy Boga, w modlitwie Go odnajdujemy. Modlitwa jest kluczem, który otwiera Boże serce".

14.03.2018
Kiedy do Ojca Pio przychodziły tłumy, mówił:" W trudnych sprawach idźcie lepiej do Ojca Dolindo". Ten kapłan z Neapolu zostawił nam potężną modlitwę, którą podyktował mu sam Jezus. Modlitwę zawierzenia, która zmienia wszystko! Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz: "JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ!". Książka przybliża życie wielkiego kapłana, który przepowiedział pontyfikat Jana Pawła II. Kiedy spowiadał, z konfesjonału biła łuna światła. Wokół jego grobu jest niezliczona ilość dowodów na to, że Pan Bóg wysłuchuje naszych modlitw.

Rozmiar: 13223 bajtów
   "Rozwód jest paszportem do piekła".

"Cieszę się dobrym zdrowiem, lecz przytłacza mnie ogrom pracy, spowiadam setki osób przez cały dzień, a czasem nawet i przez część nocy. Praktycznie nie mam ani chwili, aby zadbać o samego siebie, jednak Pan Bóg pomaga mi w tej posłudze"

Po otrzymaniu podarunku:
"Święty Franciszek zaopiekuje się mną i moim zakonem: wasz dar zostanie przeznaczony na cele charytatywne".

Pewnego dnia Ojciec Pio miał wielkie zmartwienie i bracia kapucyni poradzili mu, aby pomodlił się do Boga o oszczędzenie mu tego cierpienia. Jego odpowiedź brzmiała: "Tego tylko brakowało!".

22 września 1968 r. Ojciec Pio odprawił swoją ostatnią Mszę Świętą. Następnego dnia o godz. 2:30 nad ranem, po otrzymaniu Sakramentu Namaszczenia Chorych i wypowiedzeniu najsłodszych imion Jezusa i Maryi, zmarł w swoim klasztorze (tak jak zawsze tego pragnął) w wieku 81 lat. Na kilka minut przed oddaniem swojej duszy Panu Bogu, polecił braciom kapucynom, którzy przy nim byli: "Odmawiajcie Różaniec i nauczajcie jego odmawiania".

Na podstawie:
"OJCIEC PIO - Droga Do Świętości" - Giovanni Cavagnari

Instytut im. Ks. Piotra Skargi

Film Luter do nabycia w sklepie:

Reżyseria Grzegorz Braun

19.04.2018

Nacjonaliści Wszystkich Krajów Łączcie Się!
Przeciwko dyktatowi zboczeńców-komunistów, w Wałbrzychu, w Polsce, w Unii Europejskiej i ONZ!

Boży plan dla Polaków - ciąg dalszy!

Ogólnoświatowy Ruch Antykomunistyczny

To nie pierwszy raz, że ci zboczeńcy dopuścili 5 zboczonych mężczyzn-transseksualistów jako "kobiety", do tegorocznego biegu w Boston Marathon. To był oczywiście zorganizowany pokaz, inscenizacja propagandy na rzecz płci. Do obejrzenia w najnowszej przeglądarce Internet Explorer 11, z wbudowanym tłumaczeniem stron. Nie pozostaje nam więc nic innego jak: ŁĄCZYĆ SIĘ! - bo politycy sprzedają Polskę! - Aleksander Jabłonowski!


Dzieci w niebezpieczeństwie - Kinder in Gefahr - https://www.aktion-kig.de/

POLSKA nie jest sama w walce przeciwko neomarksistom i genderystom, są nimi także NIEMCY, ale z oficjalnego przekazu medialnego tego się nie dowiemy. Oto cytaty z niemieckiej witryny "Akcji dzieci w niebezpieczeństwie" - www.aktion-kig.de.:
"Jeśli ktoś się zastanowi, z coraz większym szokiem zauważa, że Niemcy są zalane przemocą gloryfikującą fałsz i antychrześcijańską.
Nie możemy pozwolić, by ten atak na nasze dzieci i CHRZEŚCIJAŃSKIE KORZENIE NASZEGO KRAJU zostały ofiarowane.
To naprawdę szokujące, że chrześcijaństwo bluźnierczo jest obecnie atakowane i wyśmiewane w Niemczech.
Ataki te mają na celu zbudowanie przyszłości, w której nasze dzieci nie znajdą już chrześcijańskich wartości i zasad, świat, w którym nic nie jest "złe", z wyjątkiem bycia chrześcijaninem".
"Niemcy potrzebują planu działań przeciwko pornografii.
Należy odwołać:
Federalna minister rodziny Franziska Giffey,
Federalny minister spraw wewnętrznych Horst Seehofer,
Federalna Minister Sprawiedliwości Katarina Barley".
"Weź udział w tej akcji,
Aktualizacja akcji KIG:
Zarejestruj swój adres e-mail
do elektronicznego biuletynu akcja dzieci w niebezpieczeństwie z regularnymi wiadomościami na temat:
Młodzieżowa ochrona mediów, polityka rodzinna, działania.
Protest jest opłacalny! Napisz teraz do stacji telewizyjnych!"

"WIELKA CISZA ... jaki smutek!
104 zbezczeszczone kościoły w ciągu 4 miesięcy: a nasi przywódcy mówią o islamofobii?
Od 1 stycznia do 15 lutego 45 kościołów odwiedzili niewierni.
Jeden dziennie.
Wielka cisza po naszej pięknej świadomości medialnej:
Bourdin, Ruquier, Apathy, Pujadas, Calvi, BHL, Attali, itd ...
Catho, nie catho, niewierzący, ateista, wszyscy jesteśmy zaniepokojeni:
to dzieje się we Francji; PRZECIW NAS, PRZECIW FRANCJI!"

https://www.facebook.com/groups/1424270257599284/permalink/2449401511752815/

Przecież sami z siebie oni tego nie zrobili, przecież nie zrobili tego sami sobie katolicy. Przecież nie zrobili tego ateiści czy niewierzący. Jak w XX w. robili to faszyści - jeden totalitaryzm, tak w XXI w. poczynają to sobie komuniści - drugi totalitaryzm. Tylko ten drugi totalitaryzm oblekł się w neomarksizm, genderyzm, liberalizm. Czyż nie takimi określeniami należy potraktować Unię Europejską i jej "elementy". A czymże te "elementy" są, jak nie pseudopolitykami z pseudodyrektywami, doprowadzający do pseudocywilizacji z funkcjonującymi w niej pseudoludźmi, jedynie na podstawie Manifestu Komunistycznego z Ventotene Altiero Spinellego i genderowej Agendy 2030.
Dzisiaj Minister Morawiecki właśnie realizuje jeden z celów tej Agendy - #CzystePowietrze, czyli walczy z "największym wrogiem świata jakim jest człowiek". Więc zapraszam do Wałbrzycha, do Specjalnej Strefy Ekonomicznej, gdzie wyraźnie poczuć można, czy śmierdzi człowiek czy SSE, także na całym świecie. Dochodzimy do sytuacji, że należałoby - zgodnie z naukami Jana Pawła II oraz Ojca Pio, w zgodzie z prawem naturalnym - pozbawić prawa wyborczego wszystkich komunistów w Wałbrzychu, w Polsce i na całym świecie, np. na podstawie nowego "organizmu" naturalnego ORA - Ogólnoświatowego Ruchu Antykomunistycznego, który jako jedyny strzegłby godności człowieka, gdyż w Parlamencie Polski i całego świata, nie istnieją takie siły, które zamiast zysków dla siebie, miałyby strzec prawa naturalnego - zysków dla cywilizacji. Tym samym, póki co, w nadchodzących Wyborach 2018, nie mamy już na kogo głosować, bo faworyci wybierają prawa UE zamiast prawa do życia.Myślisz, że nasze plakaty powodują oburzenie, bo pokazują aborcję? Spójrz co stało się w okolicach Watykanu

Wielki antyaborcyjny plakat przy Watykanie

Duszenie dzieci w polskich szpitalach

Ryszard Wieczorek
Inicjatywa Katolicka 2018

23.03.2018

Boży plan dla Polaków!

Dotknięcie Św. Jadwigi Śląskiej na Różańcu do Granic - w Mieroszowie

Zazwyczaj patrzymy na historię Polski z perspektywy wydarzeń politycznych - traktatów, wojen, powstań. Ale czy potrafimy zobaczyć też w dziejach naszej Ojczyzny Boże działanie? W końcu to Bóg jest Panem historii! Polacy, którzy tak bardzo umiłowali wolność, wiedzą, że ta nie jest im dana raz na zawsze. Miliony, które uczestniczyły w Wielkiej Pokucie lub Różańcu do Granic, doskonale rozumieją, że o pokój i silną Ojczyznę najskuteczniej walczy się modlitwą.

Dlatego też książka "Podnieście głowy!" jest lekturą obowiązkową w setną rocznicę odzyskania niepodległości. Jest fascynującą podróżą przez historię naszej wiary, aż do Wielkiej Pokuty i Różańca do Granic. Obie akcje są znakiem działania Bożej Opatrzności, ale też próbą odczytania znaków czasu i odpowiedzią na wezwania Maryi w Fatimie i Gietrzwałdzie.

Dla tych, którzy uczestniczyli w obu akcjach, książka jest wspaniałym przypomnieniem tamtych niezwykłych przeżyć. Dla tych zaś, którzy nie mogli uczestniczyć w obu wydarzeniach, książka będzie wyczerpującą, bogato ilustrowaną relacją. Oprócz bogatego zbioru zdjęć zawiera również:

  konferencję ks. Piotra Glasa
  zapis dwóch świadectw wypowiedzianych na Wielkiej Pokucie
  pełny tekst modlitwy pokutno-przebłagalnej prowadzonej przez ks. Piotra Glasa
  niepublikowane nigdy zdjęcia
  świadectwa i relacje uczestników Różańca do Granic
Wielka Pokuta i Różaniec Do Granic są dla mnie wielkim zaproszeniem Stwórcy, by Jemu zawierzyć całe istnienie. Jako świeccy organizatorzy jesteśmy przekonani, że to były dzieła Boże. Wiemy to, bo znamy naszą słabość, wiemy, ile zależało od Jego Miłosierdzia, ile razy interweniował, ile razy byliśmy ratowani.

Maciej Bodasiński

Te dwa wydarzenia, głęboko poruszyły serca i umysły milionów ludzi. Tak mocne doświadczenia domagają się duchowej interpretacji, która pomoże umieścić je w miejscu i czasie. Dlatego oddajemy w Państwa ręce wyjątkowe dzieło, które łączy i wykorzystuje możliwości, jakie daje słowo pisane i obraz.

Lech Dokowicz

"Podnieście głowy!" jest głęboko duchową lekturą, godną polecenia na ostatnie dni Wielkiego Postu.

Więcej informacji na: www.rozaniecdogranic.pl i www.wielkapokuta.pl

RW

14.03.2018

"Liczba pseudomałżeństw nie bierze się znikąd"

Ale przez zły, szeroko pojęty przekaz medialny - powtarzający fałszywie, że jest wolność słowa - niszczący ludzkie umysły. I robi to wszystko mniejszość wobec większości. Nie sięgając daleko, dlaczego tzw. "dobra zmiana" pozwala niegodziwcom np. na nadawanie audycji-relacji z fikcyjnych rozpraw sądowych w telewicji TVN 7, gdzie ukazywane są satanistyczno-genderowo-obsceniczne sytuacje okraszane niewybrednym wulgarnym, deprawującym młodzież językiem, które faktycznie w rzeczywistości sądowej - akurat w tej mierze nie występują. Mówię, to jako były funkcjonariusz, konwojujący i doprowadzający przestępców wszelakich osobowości. Takie właśnie audycje są emitowane w celach odrzucania prawdy chrześcijańskiej, która jest całkowicie sprzeczna z barbarzyństwem, niegodziwością i nie poszanowaniem człowieka. Idąc w kierunku ustanawiania prawa to coraz mniejsza robi się liczba parlamentarzystów, przestrzegających tego właśnie porządku naturalnego, jakim jest Kościół Rzymsko-Katolicki, jako jedyny w świecie, z jedyną, jedną religią na świecie. Ale to bardzo boli schizmatyków, czyli sprawców grzechów śmiertelnych, i ma boleć, dopóty, dopóki się nie zmienią. Bo nie ma innej racji bytu. Zapraszam więc jeszcze raz, do obejrzenia i posłuchania ks.prof.dr.hab. Jana Perszon, który ma i będzie miał swoje stałe miejsce na stronie startowej niniejszego portalu.
Na tą rację bytu -
"Czekają nań katolicy nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Inicjatywę dostrzegły liczne zagraniczne media podejmujące tematykę katolicką. O wadze akcji świadczy też długa lista osób publicznych, które zauważając problem, wsparły ją swoim nazwiskiem. To między innymi Grzegorz Górny, Tomasz Terlikowski, Grzegorz Braun, Radosław Pazura, Jan Pospieszalski, prof. Grzegorz Kucharczyk, prof. Jacek Bartyzel oraz wielu, wielu innych. Inicjatywa "Polonia Semper Fidelis" zagościła także na łamach polskich mediów - np. na antenie TVP w programie "Warto Rozmawiać", w internetowej telewizji "wPolsce.pl", portalu "wPolityce.pl", Tygodniku "Do Rzeczy" - za "Polonia Christiana" nr 61 Marzec-Kwiecień 2018.
A kto ma być rzeczywiście tym schizmatykiem, to odpowiedź znajdziecie Państwo w audycji:
"Najbardziej rewolucyjny..."
Klub Trójki 13 marca godz. 21:08 w składzie -
Grzegorz Górny, Paweł Lisicki, ks. "filozof" Andrzej Kobyliński.


RW

10.03.2018

Powstały "dubia rodzin". List małżeństw do Franciszka

Zdaniem przedstawicieli rodzin, wdrożenie liberalnych interpretacji to również: "dramat licznych księży i biskupów, którzy czują się zastraszani i przymuszani do popełniania grzechów ciężkich".
Pełna treść "LISTU WĄTPLIWOŚCI RODZIN".
Wesprzyjmy inicjatywę swoim głosem.

Czy Kościół ma błogosławić bigamię?

Mój komentarz: Co do pytania poniższego, to zgadzam się, że władzę co do spraw Polski sprawują duchowni w Izraelu, ale już w naszej katolickiej polskiej sferze sacrum - odnośnie zgadnienia powyższego, to wcale tak nie jest. Władza duchowa w Polsce i na świecie jest sterowana wg mnie przez profanum - czyli przez ""czterech wielkich", o których na pewno Wojciech Cejrowski powiedziałby dosadnie i nie bez racji: "wszyscy won!" Bo z pewnością obaj mamy na myśli tych samych sprawców czynienia potwornych rzeczy wobec Kościoła Rzymsko-Katolickiego. Są nimi: ONZ, Bilderberg, Unia Europejska i Rosja. Rychło można się o tym przekonać, po zapoznaniu się z treściami na niniejszym portalu, a obiecuję postarać się o jeszcze więcej dowodów. Uważam, że wyznaczone na dzień jutrzejszy - 11.03. modlitwy za Franciszka, powinny być bardziej skierowane do niesterowalnych najwyższych dostojników Watykanu, decydujących o konklawe. Ale czy tacy jeszcze są? Bo znamienne są te okoliczności - Franciszek pochodzi z Argentyny, a - jak dobrze rozumiem - to właśnie z Argentyny, z regionu Buenos Aires, pochodzą oświadczenia biskupów, które "pozwalały na przyjęcie Komunii przez cudzołożników" - "Jezu,Ty się tym zajmij!"

RW

"Dla takich Izrael leży w sacrum", czyli kto podejmuje dotyczące Polski decyzje?

Publiczny Różaniec - w intencji prześladowanych chrześcijan i o nawrócenie ich prześladowców, a zwłaszcza muzułmanów.
Wrocław, pl. Kościelny przed kościołem św. Krzyża na Ostrowie Tumskim, 26 kwietnia (czwartek), godz. 19:00
Krucjata Młodych

Franciszek to heretyk?
Ci dostojnicy Kościoła nie mają wątpliwości

24 godziny męki Pana naszego Jezusa Chrystusa

"Jedna godzina rozważania Mojej bolesnej Męki, większą zasługę ma, aniżeli cały rok biczowania się aż do krwi; rozważanie Moich bolesnych Ran jest dla ciebie z wielkim pożytkiem, a Mnie sprawia wielką radość." (Dzienniczek św. Siostry Faustyny 369).

17.02.2018

Soroso-Komuno-Gender - taki ustrój panuje w całej Polsce, a więc i w Wałbrzychu:
Ksiądz z Podgórza straszy dzieci nie dopuszczeniem do I Komunii Świętej, jeśli nie wypowiedzą neomarksistowskiej formuły o Pierwszym Przykazaniu Kościelnym...

Szkoły Podstawowe w Polsce - Pani Minister Edukacji - posługują się następującym wydawnictwem do nauki religii, które trudno nazwać podręcznikiem:
"Podręcznik do religii dla klasy III Szkoły Podstawowej" Wydawnictwo "Jedność", Kielce 2013-2017
Wstęp:
"Drogie Dzieci... w tym podręczniku znajdują się zapiski z pamiętników waszych rówieśników...
...tego serdecznie wam życzą -
Redaktorzy i Autorzy"

Pierwsze Przykazanie Kościelne:
"W niedziele i święta nakazane uczestniczyć we Mszy Świętej i powstrzymywać się od prac niekoniecznych."

Podczas gdy:
WYDANIE KATECHIZMU KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO PALLOTINUM 1994:
Pierwsze Przykazanie Kościelne [2042] "W niedziele i święta we Mszy Świętej nabożnie uczestniczyć."

RW


17.02.2018

PRZEKAZ OD "POLONIA CHRISTIANA" DLA WSZYSTKICH: KATOLIKÓW I LUDZI DOBREJ WOLI

Najnowszy film Jarosława Mańki "Fatima. Orędzie wciąż aktualne" jest już na DVD! To pozycja obowiązkowa dla każdego katolika. Tutaj można zobaczyć
ZWIASTUN
Film został nagrodzony na XXXII Międzynarodowym Festiwalu Filmów i Multimediów "KSF Niepokalana 2017". Reżyser zabiera nas w duchową podróż do 10 krajów świata, m.in. Brazylii, Rosji i Włoch, przeprowadza rozmowy z 15 specjalistami, z krewnymi dzieci fatimskich i świadkami cudów. Wszystko po to, by ukazać historię Objawień Fatimskich i ich kluczowy wpływ na obecne losy świata.
Organizujemy pokazy filmu w kinach i wciąż chętnych jest więcej niż miejsc! Ale teraz nie musicie Państwo się martwić o bilet. Tutaj z łatwością dowiedzą się Państwo jak otrzymać płytę DVD wzbogaconą o dodatkowe materiały. Dlaczego tak bardzo zależy mi na tym, aby film trafił do Państwa rąk. Ponieważ tragiczne proroctwo z Fatimy staje się coraz bardziej realne...
... a to właśnie od naszej - Państwa i mojej - aktywności zależy, jak wielu naszych bliźnich uchronimy przed zbliżającą się katastrofą.
Obserwuję od dłuższego czasu współczesny świat i Kościół. Pracując jako dziennikarz, rozmawiałem z setkami, jeśli nie tysiącami ludzi i odkryłem, że ogromna liczba katolików w ogóle nie zna treści Objawień z Fatimy! Dlatego pomyślałem, że wydanie filmu "Fatima. Orędzie wciąż aktualne" to wspaniały sposób, by do nich dotrzeć, ponieważ:
Pokazuje poważne zagrożenie Bożą karą za ogrom grzechów współczesnego świata, które dotyczy mnie, Państwa i naszych bliskich!
Jest dynamicznie i ciekawie nakręcony - trudno oderwać wzrok od ekranu.
Zawiera cenne wypowiedzi znawców objawień i historyków Kościoła z całego świata.
Ponieważ to jest ORĘDZIE NADZIEI dla całego współczesnego świata, a więc także dla tych, których kochamy najbardziej, dlatego apeluję do Państwa: Proszę dołączyć do naszej akcji, klikając w poniższy link.
WSPIERAMPRAWĄ STRONĘ INTERNETU
Film ten ukazuje nie tylko historię Objawień Fatimskich - których setną rocznicę obchodziliśmy w ubiegłym roku - ale też opisuje ich ogromny wpływ na dalsze losy świata. Ten dokument ukazuje pełny obraz wydarzeń sprzed wieku, wraz z analizą zjawisk, które nastąpiły w kolejnych latach.
Dzięki temu filmowi przypomnimy treść Orędzia Fatimskiego, co z kolei powinno skłonić nas i naszych bliskich do odpowiedzenia na prośby Maryi zawarte w tym Orędziu.
Sprawa jest bardzo pilna. Proszę zobaczyć, jak na przykład "błędy Rosji", o których mówiła Maryja - czyli wszystkie dewiacje komunizmu - po dziś dzień rozlewają się po świecie jak niszcząca wulkaniczna lawa, odciskając piętno na życiu wielu narodów:

  Niszczenie religii i laicyzacja Europy, które konsekwentnie prowadzą do upadku chrześcijańskiej cywilizacji.

  Ideologia gender - na siłę wprowadzana do szkół, wyjątkowo demoniczna idea, mająca na celu wymazanie pojęcia płci.

  Koszmar aborcji i eutanazji - setki milionów zamordowanych w imię postępu i opacznie rozumianych "praw człowieka".

  Prześladowania chrześcijan - co trzy minuty na świecie zabijany jest jeden z nas! Tak, w XXI wieku!

Wielu ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy. Dlatego gorąco Państwa namawiam do obejrzenia filmu "Fatima. Orędzie wciąż aktualne", którego celem jest rozpropagowanie Orędzia Fatimskiego i przypomnienie środków zaradczych, które podała Matka Boża w Fatimie. Tego filmu nie sprzedajemy, ale można go otrzymać na DVD w zamian za dobrowolne finansowe wsparcie Prawej Strony Internetu, wystarczy kliknąć w link.
Szanowni Państwo! Ten film powstał m.in. dzięki datkom, wpłaconym przez życzliwych Czytelników, Darczyńców i Przyjaciół naszego portalu - mam nadzieję, że Państwo również znajdzie się w tym gronie i wspomoże portal PCh24.pl zarówno w tej, jak i w przyszłych akcjach.
Podczas tej kampanii chcę, żeby prawda o grożącej nam karze za grzechy dotarła - - do co najmniej 40 000 polskich rodzin.
Film, który chcę Państwu podarować, może sprawić, że nasi rodacy w porę opamiętają się!
Głęboko ufam, że jest to możliwe. Polacy niejednokrotnie pokazali swoje oddanie Maryi. W końcu jesteśmy - jak dotąd - jedynym narodem, który otoczył granice swojego kraju Różańcem!
Z mojej strony pragnę Państwa zapewnić, że wraz z pracownikami portalu PCh24.pl będziemy stale informować Polaków o potrzebie wypełnienia Orędzia Fatimskiego.
W tym momencie najważniejsze jednak jest, aby film Jarosława Mańki "Fatima - Orędzie wciąż aktualne" zawierający Przesłanie Fatimskie Matki Bożej dotarł do jak największej liczby Polaków. Planuję wyprodukować i rozesłać aż 40 000 płyt z filmem.
Jedyne, co wciąż wstrzymuje mnie przed zrealizowaniem mojego planu, to ogromne koszty.
Na ten cel potrzebuję uzbierać niebagatelną kwotę: 250 000 zł.
I muszę to napisać: Tylko z pomocą Dobroczyńców, takich jak Państwo, mogę osiągnąć cel!
W związku z tym bardzo proszę o wsparcie tej kampanii dowolnym datkiem. Może to być 20 zł, 30 zł, albo nawet 50 zł klikając w ten link.
Ufam, że mogę liczyć na Państwa pomoc w tej ważnej akcji.
Tylko działając razem, możemy pomóc naszym rodakom i przyczynić się do uratowania dusz naszych bliskich.
Dlatego proszę, razem - Państwo i ja - propagujmy Orędzie Fatimskie!
Z góry dziękując za Państwa wsparcie, proszę o modlitwę. Ze swej strony modlę się o potrzebne łaski dla Państwa i Państwa bliskich. Z wyrazami szacunku,

Krystian Kratiuk
Krystian Kratiuk
Redaktor Naczelny Pch24.pl

14.03.2018

Pomóż nam wydać książkę w obronie tradycyjnej nauki Kościoła...i odbierz wyjątkowy ebook!

Dlaczego?
Ponieważ do nauczania Kościoła wkradł się
ZAMĘT...

Oto dowód: niemieccy i argentyńscy biskupi dopuścili do Komunii św. rozwodników żyjących w nowych związkach.Taka postawa pasterzy wywołuje ogromny zamęt w świecie katolickim. Ten zamęt może także dotrzeć do naszego kraju, w którym - chwała Bogu! - nauka o nierozerwalności małżeńskiej jeszcze nie jest podważana. Mówmy głośno o zagrożeniach związanych z błędną nauką o dopuszczeniu rozwodników do Stołu Pańskiego, bo niestety innym fatalnym zagrożeniem dla katolików i ich dusz jest
MILCZENIE...
O zamęcie, który wkradł się do Kościoła milczy większość katolickich mediów, które nie chcą się "narażać"... kto nie milczy?
Skrajnie lewicowe media i środowiska wrogie Kościołowi!
Oni biją brawo błędnym interpretacjom i głośno krzyczą, że Kościół wreszcie się "unowocześnia" i staje się bardziej "ludzki", kiedy tak naprawdę pogrąża się w coraz to większym kryzysie i chaosie.
Ale mam też dobrą wiadomość...
Jest medium, które ma odwagę stanąć w prawdzie i bronić tradycyjnego nauczania Kościoła...
...to portal PCh24.pl wraz ze swoimi wiernymi Czytelnikami, takimi jak Państwo.
Dzięki niemu Państwo i ja możemy stanąć w obronie naszego Kościoła i pokazać, że nie zgadzamy się na chaos.

  Opublikowaliśmy około 300 artykułów o zamęcie wynikającym z interpretacji tego dokumentu. Wspieraliśmy medialnie ogromną kampanię informacyjną o Amoris laetitia w internecie. Pomogliśmy Instytutowi Ks. Piotra Skargi, który zebrał 145 tysięcy podpisów pod petycją do przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, abp. Stanisława Gądeckiego, z prośbą o potwierdzenie tradycyjnego nauczania Kościoła. Poparli nas znani Polacy, jak prof. Andrzej Nowak, aktor Radosław Pazura, kompozytor Michał Lorenc, dziennikarze Jan Pospieszalski i Grzegorz Górny.

Nasza walka musi trwać, bo chaos oznacza aprobatę GRZECHU. Niektórzy biskupi Zachodu już się na tę aprobatę zdecydowali. Natomiast w innych krajach wciąż inaczej interpretuje się nauczanie papieża.Różne interpretacje tego samego Kościelnego dokumentu sprawią, że nasi bliźni będą ciężko grzeszyć, sądząc, że postępują dobrze!
Nie wolno nam do tego dopuścić!
Proszę kliknąć w ten link i wesprzeć portal PCh24.pl, jedyny katolicki portal, który nie boi się mówić prawdy o zagrożeniach dla Kościoła.
Datek przeznaczy zostanie na wydanie drukiem książki o jednym z największych kryzysów w Kościele, którego właśnie jesteśmy świadkami - sprawy Amoris laetita.
Bez pomocy ludzi o dobrym sercu nie uda nam się tej książki wydać - koszt tego przedsięwzięcia jest duży i wynosi 58 000 zł. Ale jeśli każdy, kto otrzymał ten email, zdecyduje się na ofiarowanie nam 30 zł, 50 zł lub nawet 100 zł - w ciągu tygodnia uzbieramy potrzebną sumę.
Tak! Wspieram wydanie książki broniącej nierozerwalności małżeństwa!
Są 4 powody, dla których warto zostać mecenasem tej wyjątkowej publikacji:
1.Słowo drukowane na zawsze pozostanie świadectwem naszej wspólnej walki o nierozerwalność małżeństwa i zachowanie tradycji w Kościele.
2.To Państwo umożliwią wydanie tekstów znakomitych autorów - próbkę ich możliwości znajdziecie Państwo w ebooku.
3.Ta książka będzie naszą odpowiedzią na zamęt w Kościele - głosem wiernych, którzy pragną, by tradycja była zachowana.
4.Ta publikacja będzie pomocą dla tych naszych Przyjaciół, którzy czują się zaniepokojeni sytuacją w Kościele.

Z wyrazami szacunku,
Krystian Kratiuk
Krystian Kratiuk
Redaktor Naczelny Pch24.pl

Chrońmy dzieci i młodzież przed pornografią!

Chrońmy dzieci i młodzież przed pornografią!
Aż 80 procent smartfonów, z których korzysta młodzież, nie posiada zabezpieczeń przed treściami pornograficznymi.

Petycję podpisało już ponad 40 tys. osób. Akcja Polonia Semper Fidelis nabiera coraz większego rozpędu. Apel skierowany do polskich biskupów w sprawie interpretacji adhortacji apostolskiej Amoris Laetitia podpisało już ponad 40 tys. katolików! Wciąż można do nich dołączyć.

Coraz większy zasięg akcji Polonia Semper Fidelis!

Lewicowe Niemcy nie lubią katolików

Lewicowe Niemcy czyli UE zaniepokojona polską kulturą, postawili diagnozę jak ją uratować

Do Fatimy dotarła w ub.r. rekordowa liczba Polaków

Do Fatimy dotarła w ub.r. rekordowa liczba Polaków

Dariusz Kowalski popiera akcję Polonia Semper Fidelis: to zaszczyt, ale i obowiązek! VIDEO

Dariusz Kowalski popiera akcję Polonia Semper Fidelis: to zaszczyt, ale i obowiązek! VIDEO

Przywódcy duchowni niemieckiego Kościoła Katolickiego szokują coraz bardziej!

Przywódcy duchowni niemieckiego Kościoła Katolickiego szokują coraz bardziej!

Niemcy: nowy biskup zwolennikiem żonatych księży

Niemcy: nowy biskup zwolennikiem żonatych księży

Troska o zwierzęta, zwlekanie z zakazem aborcji. Takiej drogi na Zachód chce prezes Kaczyński?

Troska o zwierzęta, zwlekanie z zakazem aborcji. Takiej drogi na Zachód chce prezes Kaczyński?

Ksiądz atakowany za prawdę. Żydowska organizacja składa skargę, a Jerusalem Post nagłaśnia sprawę

Ksiądz atakowany za prawdę. Żydowska organizacja składa skargę, a "Jerusalem Post" nagłaśnia sprawę

Reżyser wyjaśnia dlaczego to zrobił. Grzegorz Braun złożył swój podpis pod apelem do polskich hierarchów w sprawie obrony tradycyjnie katolickiego nauczania Kościoła dotyczącego małżeństwa i rodziny. W rozmowie z PCh24.pl znany reżyser i publicysta wyjaśnił dlaczego dołączył do akcji Polonia Semper Fidelis.

Grzegorz Braun wsparł akcję Polonia Semper Fidelis!

500 księży z Wielkiej Brytanii oficjalnie zadeklarowało walkę z ideologią gender

500 księży z Wielkiej Brytanii oficjalnie zadeklarowało walkę z ideologią gender


Nie tylko Ukraińcy. Prezes prestiżowej instytucji chce w Polsce pracowników z krajów arabskich!
W Polsce zachodzą niekorzystne dla gospodarki zmiany demograficzne. Brakuje rąk do pracy, a zastępowanie braków Ukraińcami może okazać się niewystarczające - wynika ze słów Marka Goliszewskiego, prezesa Business Centre Clubu...

Abp Jędraszewski: politycy powinni wsłuchać się w głos obywateli, którzy mówią "Stop aborcji"
Mamy prawo oczekiwać podjęcia szybko wszystkich niezbędnych procedur w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej, aby chroniono życie dzieci - mówił abp Marek Jędraszewski podczas Mszy Świętej w Dzień Świętości Życia w bazylice Mariackiej w Krakowie...

Włożył czerwone szpilki, sypie wulgaryzmami. Czyli proboszcz, który "nie chce być celebrytą"
"Duży Format" znalazł sobie kolejnego medialnego bohatera. To ks. Zbigniew Czendlik, proboszcz czeskiej Lanckorony, który dał się sfotografować w czerwonych szpilkach i publicznie chwali się zamiłowaniem do nadużywania czeskiego określenia tej części ciała, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę...

Gaudete et Exsultate: Nowa adhortacja papieża o świętości
Opublikowana właśnie adhortacja Gaudete et Exsultate ukazuje, jak chrześcijańską świętość postrzega papież Franciszek. W dokumencie zawarte są fragmenty, które szczególnie chętnie akcentują komentatorzy reprezentujący odmienne nurty w Kościele...

Rocznica tragedii smoleńskiej. Bliscy ofiar odsłonili pomnik na placu Piłsudskiego
W ósmą rocznicę tragedii smoleńskiej na stołecznym placu Piłsudskiego został odsłonięty pomnik poświęcony pamięci ofiar – 96 uczestników dramatycznego lotu polskiej delegacji państwowej na uroczystości katyńskie...

Potrzebna pomoc. Pomóżmy katolikom na Białorusi wybudować kościół!
Ponad 10 lat temu w Mińsku na Białorusi powstała parafia pw. Bożego Ciała. Pieczę nad nią otrzymali Karmelici Bosi. Pomimo starań i wielkiego zaangażowania całej wspólnoty, parafia wciąż nie posiada kościoła. Właśnie teraz możemy to zmienić pomagając naszym wschodnim braciom w wierze...

Ile znaczy nierozerwalność małżeństwa? Rodziny oczekują papieskiej odpowiedzi
PChTV - Rozmowa z dr Natalią Zimniewicz, inicjatorką Listu "Wątpliwości Rodzin"
Ewolucjoniści rzadko głoszą niezgodność swoich teorii z chrześcijaństwem, żeby nie wzbudzać niepokoju wśród chrześcijan. Zazwyczaj starają się przedstawiać ewolucję jako czysto naukową teorię, która ma na celu wyjaśnienie początków wszechświata...

Porzucony "lud smoleński" na asymptocie prawdy
Marcin Austyn:
Nie raz słyszeliśmy już z ust parlamentarzystów PiS, że "polityka rządzi się swoimi prawami" i miało to być wystarczające usprawiedliwienie chociażby dla utrzymania w Polsce krwawego kompromisu aborcyjnego. Mało kto spodziewał się jednak, że z czasem - właśnie z przyczyn politycznych...

Kard. Brandmueller o "Polonia Semper Fidelis": to wyraz "zmysłu wiary"
Krystian Kratiuk
Kilka tygodni temu zakończyła się unikatowa akcja polskich katolików: "Polonia Semper Fidelis". Choć inicjatywa - w obronie nierozerwalności małżeństwa - skierowana była do polskich biskupów, ci nie wypowiedzieli się na jej temat...

Rycerze Chrystusa, a nie prekursorzy masonerii. Odkłamać czarną legendę Templariuszy!
Piotr Relich:
Wokół Zakonu Templariuszy narosło mnóstwo legend. W większości z nich występują jako dyskretna mafia posiadająca niezliczone bogactwa i ziemie, która dzięki okultyzmowi posiadła jakąś tajemniczą wiedzę oraz dała swój początek masonerii. Prawda okazuje się diametralnie inna - Templariusze byli prawdziwymi Milites Christi - Rycerzami Chrystusa.

Za Odrą burza. Możemy na tym skorzystać
Paweł Chmielewski:
W zgodnej ocenie komentatorów rozpoczęta właśnie czwarta kadencja Angeli Merkel będzie zarazem jej ostatnią - i najtrudniejszą. Przemawia za tym wiele: walki frakcyjne w partii, utrata wyborców, a przede wszystkim - nabrzmiewający problem islamu. Dla Polski te problemy mogą okazać się dużą szansą.

Katolicy, republikanie i masoni. Spór o francuskiego żandarma
Na Placu Inwalidów w Paryżu odbyła się uroczysta narodowa ceremonia pożegnania pułkownika Arnauda Beltrame'a, między innymi z udziałem prezydenta Emmanuela Macrona. Prezydent postawił zabitego w zamachu terrorystycznym oficera żandarmerii za wzór "francuskiego ducha oporu". Tymczasem motywacja jego działań wzbudziła spór ideologiczny. Czy Beltrame jest przykładem i wzorem "bohatera republikańskiego", czy też kolejnym męczennikiem, którego inspirowała wiara chrześcijańska?

Ponad 300 tys. cudzoziemców z prawem pobytu w Polsce. Wiemy jaka nacja dominuje!
Najwięcej, bo ponad 107 tys. w województwie mazowieckim i najmniej - nieco ponad 4 tys. - w świętokrzyskim. W sumie obcokrajowcy posiadają około 333 tys. dokumentów uprawniających do pobytu w Polsce. Najliczniejszą grupą są Ukraińcy.

Walczył z chrześcijaństwem, teraz traci miliony. Zuckerberg ukarany za zdradę użytkowników
Mark Zuckerberg stracił ponad 10 mld dol. w ciągu jednego tygodnia! Największy portal społecznościowy na świecie zezłościł miliony internautów, dotąd głuchych na oskarżenia, jakie pod adresem Facebooka kierowali katolicy.

Łodzie pełne bojowników ISIS. Włoski minister ostrzega przed fałszywymi uchodźcami
Na przybijających do wybrzeży Europy łodziach wypełnionych migrantami mogą znajdować się bojownicy Państwa Islamskiego. Minister spraw wewnętrznych Włoch Marco Minniti uważa, że to realne zagrożenie. Islamiści uciekają tak z frontów walk.

Czy w piątek Oktawy Wielkanocnej można spożywać mięso? Prawo Kanoniczne nie pozostawia złudzeń
Od Niedzieli Zmartwychwstania do Niedzieli Miłosierdzia przeżywamy osiem dni z rzędu w randze uroczystości. Oznacza to, że w piątek Oktawy Wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.

Katolicyzm niemile widziany. Ewa Chodakowska zaatakowana za wspomnienie o Męce Pańskiej
Ewa Chodakowska po raz kolejny została zaatakowana w sieci. Rok temu powodem tego były złożone przez nią w mediach społecznościowych życzenia Wielkanocne. Tym razem popularna trenerka fitness naraziła się, bo wspomniała o krzyżu, Męce Pańskiej, Zbawieniu i Ewangelii.

Czy niemiecki Kościół doprowadzi do schizmy?
Przywódcy duchowni niemieckiego Kościoła Katolickiego szokują coraz bardziej! Po informacji o chęci udzielania błogosławieństw związkom homoseksualnym czy zerwaniu z celibatem pojawiła się kolejna szokująca informacja. Przedstawiciele niemieckiego episkopatu podjęli decyzję o "otwarciu Komunii świętej dla protestantów".

Przeciw myśliwym i hodowcom. Rząd ulega zrównoważonemu rozwojowi
Marcin Jendrzejczak:
Poważne ograniczenia polowań i zakaz hodowli zwierząt futerkowych niektórym wydawać się mogą słuszną troską o naszych "braci mniejszych". Jednak przy bliższym spojrzeniu łatwo dostrzec także negatywne konsekwencje tych rozwiązań dla ludzi, których dobro stawia się niżej niż dobro saren czy norek!

Dlaczego ewolucjonizm oznacza śmierć duszy?
John Horvat II
Ewolucjoniści rzadko głoszą niezgodność swoich teorii z chrześcijaństwem, żeby nie wzbudzać niepokoju wśród chrześcijan. Zazwyczaj starają się przedstawiać ewolucję jako czysto naukową teorię, która ma na celu wyjaśnienie początków wszechświata...

Józef oznacza renowację. Bądź jak on, nie pękniesz
Rozmowa Krystiana Kratiuka z o. Augustynem Pelanowskim
Święty Józef jest bardzo konkretnym mężczyzną. On swoją postawą przypomina, że jest dziś taki zanikający gatunek jak mężczyzna i niejako woła do mężczyzn: przebudźcie się! Trzeba pamiętać, że Matka Boża potrzebowała mężczyzny, nie transwestyty, czy też transseksualisty...

Po zebraniu plenarnym Episkopatu.
To spowiednicy będą rozstrzygać o ważności małżeństw?
Chociaż polscy księża biskupi nie określili terminu, w którym zostanie ogłoszony wyczekiwany dokument odnoszący się do adhortacji Amoris laetitia, to przy okazji dwudniowego posiedzenia Konferencji Episkopatu Polski dowiedzieliśmy się na jego temat bardzo istotnych faktów...

Wspólna walka z antysemityzmem.
List rabinów do przewodniczącego KEP arcybiskupa Gądeckiego
Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich oraz Przewodniczący Zarządu Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP Lesław Piszewski wystosowali list otwarty do przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski ks. abp Stanisława Gądeckiego. Dotyczy on antysemityzmu i jego zwalczania...

John-Henry Westen:
Watykan pod presją z Polski

Papież Franciszek znalazł się pod dużą presją ze strony Polski z powodu swej polityki reformowania podejścia Kościoła do kwestii moralnych - pisze w swym komentarzu John-Henry Westen, redaktor naczelny katolickiego portalu Life Site News...

ŚWIĘCI Z DOLINY NINIWY
najnowszy film Witolda Gadowskiego


LOKAL DLA AWANTURNYCH

Agnieszka Stelmach
Co rusz można się spotkać w mediach głównego nurtu - skrzętnie pilnujących, by stale potwierdzać "prawdziwość" teorii ewolucji - że organizmy, w tym człowiek, poszczególne cechy, a nawet moralność powstały w wyniku niezaplanowanych, bezrozumnych i przypadkowych procesów ewolucyjnych. Ten neodarwinowski dogmat, opierający się na selekcji naturalnej, przypadkowych mutacjach i walce o byt, został oficjalnie zakwestionowany przez najstarsze towarzystwo naukowe na świecie.

Piotr Podlecki
Mel Gibson uratował mi życie. Obejrzałem "Pasję" i byłem wstrząśnięty tym wspaniałym filmem. Kiedy jednak dotarło do mnie co o tym obrazie sądzi środowisko "Tygodnika Powszechnego" pozbyłem się wszelkich złudzeń. A kiedyś chciałem aby publikowali moje teksty... Zapraszam do obejrzenia świadectwa Piotra Podleckiego!

Ojciec Jarosław Kupczak OP nie ma wątpliwości,
że dopuszczenie do Komunii rozwodników żyjących w ponownych związkach będzie zmianą w dotychczasowej doktrynie kościelnej - Magisterium Kościoła podkreśla, że osoby żyjące z kimś kto nie jest ich prawidłowym małżonkiem są w stanie grzechu ciężkiego - zaznaczył profesor teologii.

Emerytowany biskup Hongkongu skomentował
niektóre komentarze i publikacje ostatnich kilku dni, które pojawiły się po deklaracji biura prasowego Stolicy Apostolskiej. Watykan odciął się od sugerowanej "przypuszczalnej różnicy myśli i działania pomiędzy Ojcem Świętym a jego współpracownikami w kurii rzymskiej w kwestiach dotyczących Chin". Kardynał Zen ze wzburzeniem zaapelował, by watykańscy dostojnicy nie cytowali wyrwanych z kontekstu fragmentów listu Benedykta XVI do katolików chińskich.

11.04.2018 Dziennikarze wzywają do uchwalenia ustawy #ZatrzymajAborcję

Posiedzenie Komisji Polityki Społecznej i Rodziny znów nie nad ustawą antyaborcyjną

21.03.2018 Znowu odwołano środowe i czwartkowe posiedzenia sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny

Pikieta antyaborcyjna "Pobudki" w Piotrkowie Trybunalskim 08.03.2018

Czy komunizm można pogodzić z chrześcijaństwem?

Chcieli cenzurowac prawdę o LGBT zapłacą kary

Wystawa stop dewiacji obnaża hipokryzję środowisk LGBT

PiS jest za ochroną życia, ale... Co posłowie zrobią z zakazem aborcji eugenicznej?

SZKODLIWA IDEOLOGIA GENDER W SZKOŁACH Informacje Dnia 20.02.2018 [08.00]

Plakaty nie pozwalają aborcjonistom zabijać! - wystawa w Brzegu Dolnym

Ambasador Polski w USA zabrał głos w sprawie skandalicznego filmu. Zwrócił się z ważnym apelem

W antypolskiej histerii lewactwo przebija kolejne granice

Kaja Godek: Oczekujemy, że Sejm niezwłocznie podejmie prace nad naszym projektem

List otwarty w sprawie o. Gużyńskiego

MAGDALENA KORZEKWA KALISZCZUK - ROZPRAWIA SIĘ Z LEWICOWYMI POGLĄDAMI

Kaja Godek: "Do zobaczenia za kolejne 70 zabitych dzieci"

Sejmowa komisja blokuje projekt

Wykręty komisji


8 MARCA 2018 W POLSCE
DLA NIENARODZONYCH KOBIET

<<<  >>>


Ignacio Arsuaga, założyciel CitizenGO, dziękuje w szczególności wolontariuszom, którzy przez CitizenGO zaangażowali się w zbieranie podpisów pod inicjatywą "Zatrzymaj aborcję":

Ignacio Arsuaga

Ana Marija [Marković] Husak odpowiedzialna za CitizenGO w Chorwacji mówi, że Polska daje nadzieję innym krajom:

Ana Marija [Marković] Husak

Luis Losada odpowiedzialny za CitizenGO w Ameryce Południowej dziękuje Polakom za świadectwo i przykład!

Luis Losada

Eduard Pröls odpowiedzialny za CitizenGO w Niemczech wyjaśnia, że nie wystarczy pomoc socjalna dla ludzi chorych i rodzin z chorymi dziećmi, aby takich osób nie zabijać. Niemcy mają świetny system pomocy społecznej i opieki medycznej, a ponad 90% dzieci, u których zdiagnozowano zespół Downa przed urodzeniem, jest zabijanych.

Eduard Pröls

Życie i Rodzina

06.04.2018

KOCHANI!

Kaja Godek To, co się wydarzyło w ostatnich dniach przekracza wszelkie granice. I wcale nie mam tu na myśli czarnych protestów, które przeszły ulicami Warszawy. Zresztą nie wiem, czy Państwo zdajecie sobie sprawę, że wiele pokazywanych w telewizji zdjęć i transmisji pochodziło z wcześniejszego, liczebniejszego marszu z 2016 roku. Czyli znów kłamią, manipulują i zwodzą ludzi. Zapytacie Państwo skąd ta pewność? Media zawyżyły frekwencję podając liczbę 55 000 uczestników, podczas gdy w rzeczywistości było ich nie więcej niż 20 000 (oficjalne dane policji). Jak widać aborcjoniści mają duży problem ze stawaniem w prawdzie, próbują się ratować matacząc i udając, że są w stanie porwać za sobą tłumy. Nie chcą, aby na jaw wyszła faktyczna liczba osób, które popierają aborcję. A gwarantuję Państwu, że jest ich garstka w porównaniu z ludźmi o poglądach pro life. Systematycznie też spada liczba uczestników czarnych marszy.
Ta fala protestu nie może przysłonić prawdy. A prawda jest tylko jedna aborcja to zbrodnia, zamordowanie niewinnej i bezbronnej maleńkiej osoby. Słusznie pojawia się tu kolor czarny, tyle że bardziej powinien być interpretowany jako znak żałoby. Spytacie Państwo - dlaczego? Bo należy płakać i ubolewać nad kolejnymi ofiarami aborcjonistów, które w tym czasie są mordowane w szpitalach na terenie naszego kraju, a ich ciała wyrzucane do śmieci. Ta zbrodnia powinna być jak najszybciej zabroniona!
Dziś chciałam Państwa poinformować o czymś przerażającym. W ostatnich dniach doświadczyłam i niestety nadal doświadczam ogromnej fali nienawiści ze strony aborcjonistów. Lawina hejtu, nagonka na mnie w internecie i w tradycyjnych mediach, otwarte wezwania do uczynienie piekła z mojego życia powodują, że zaczynam się bać. Tak zwyczajnie, naturalnie, po ludzku. Nie tylko o siebie, ale również o swoich bliskich, męża, dzieci. Oczywiście mogą Państwo sobie pomyśleć przecież to było do przewidzenia, taki jest efekt walki ze złem. Owszem, zgadza się, jednak nigdy przez 6 lat, od kiedy zajmuję się walką o życie dzieci nie było to organizowane na taką skalę. Boję się, bo wiem, że zwolennicy zabijania ludzi są nieobliczalni i zdolni do wszystkiego!
Jakby tego było mało, znaleźli w internecie firmę, w której pracuję i dzwonią masowo do mojego pracodawcy wywierając nacisk, aby mnie zwolnił z pracy! Pewnie zastanawiacie się Państwo jaki jest powód? Przyczyną jest inicjatywa #ZATRZYMAJABORCJĘ, która ma uratować chore dzieci przed śmiercią z rąk lekarzy. Organizując nagonkę na mnie aborterzy pokazują, jak pojmują tolerancję i wolność wyrażania poglądów. Za działalność moją i moich współpracowników próbują doprowadzić do bezpodstawnego zwolnienia z pracy matki trójki dzieci, w tym jednego niepełnosprawnego. Ta sytuacja utwierdza mnie jednak w tym, że podążamy w dobrym kierunku. Przeciwności zawsze będą, gdy dzieje się coś dobrego i wartościowego. Choć obawiam się, jak rozwinie się ta sytuacja, ani ja ani nikt z Fundacji Życie i Rodzina, nie zaprzestanie starań o uchwalenie zakazu zabijania dzieci!
Zapraszam Państwa do posłuchania mojej wypowiedzi dotyczącej projektu oraz działań podejmowanych wobec mojej osoby:
Kaja Godek w RZECZYoPOLITYCE Choć w trakcie powyższej rozmowy mówiłam, że nie zamierzam zgłaszać hejtu na policję, potem uznałam, że należy jednak poinformować organy ścigania o zaistniałej sytuacji. Pierwsze zawiadomienia już złożyłam, a kolejne złożę w najbliższych dniach.
Jak sami Państwo widzicie, aborterzy próbują najbardziej niegodziwych metod, aby zahamować starania o ochronę życia. Widzę tylko jedno wyjście z tej sytuacji. Uruchomienie profesjonalnego Call Center i kontakt telefoniczny z ludźmi dobrej woli na skalę całego kraju. Pomyślicie Państwo zapewne jaki jest tego cel? Zatrudnione osoby będą wykonywały połączenia wychodzące do kilkudziesięciu tysięcy prolajferów w całej Polsce. Osoby, które na jesieni brały aktywny udział w zbiórce podpisów, zostaną poinformowane o tym, co dzieje się w tej chwili z projektem w Sejmie, jak politycy odpowiedzialni za los dzieci, spowalniają nad nim prace i kto personalnie podejmuje decyzje dotyczące procedowania złożonej ustawy. Nasi Wolontariusze otrzymają instruktaż, aby dzwonić do posłów i nakłaniać ich do zajęcia się zakazem aborcji. Poruszymy serca obywateli, by odważnie i licznie stanęli po stronie dzieci poczętych. Nasz cel to doprowadzenie do skutecznego zajęcia się projektem #ZATRZYMAJABORCJĘ. Będziemy głosem blisko miliona Polaków, którzy podpisali się pod projektem ustawy zakazującej selekcji i aborcji dzieci. Pokażemy politykom, jak wielu nas jest i czego oczekujemy! Proszę pamiętać, że liczba podpisów, które zebraliśmy pokazuje tylko fragment skali poparcia dla projektu, bo czas na zbiórkę mieliśmy ustawowo ograniczony. A od czasu złożenia projektu w Sejmie z rąk aborterów życie straciło już niemal 400 dzieci. Musimy jasno i wyraźnie powiedzieć posłom - koniec z tym barbarzyństwem, to w waszych rękach jest teraz los dzieci zagrożonych aborcją i wy musicie działać!
Chcemy zorganizować akcję w sposób jak najbardziej profesjonalny i systemowy. Oprzemy się na doświadczeniu, które już posiadamy, jednak musimy na nowo opłacić akcję. Jej szacunkowe koszty przedstawia poniższy piktogram:

CEL: Przyspieszenie uchwalenia projektu ZATRZYMAJ ABORCJĘJak na wszystkie działania dotyczące ochrony dzieci przed aborcją, tak i na akcję Call Center są potrzebne środki. Bez wsparcia naszych Darczyńców nie będziemy mogli jej podjąć.
Dlatego proszę Państwa o darowiznę w wysokości 40, 70, 130 zł lub dowolną inną kwotę, którą uznają Państwo za stosowną.
Wiem, że z Państwa pomocą będziemy w stanie uruchomić kolejny etap kampanii i już teraz dziękuję Państwu za wsparcie!

Pozdrawiam Państwa serdecznie,
P.S. Sami Państwo widzicie, że walka jest zacięta, a zło nie przestaje atakować i wykorzystywać najbardziej perfidnych środków, aby przeszkodzić nam w działaniu na rzecz dzieci poczętych. To nas jeszcze bardziej utwierdza i umacnia do stawania po stronie życia. Jednak odwaga i upartość w dążeniu do wyznaczonego celu nie wystarczyłaby, gdyby nie wsparcie i pomoc dobrych ludzi, takich jak Państwo. Dlatego z serca dziękuję, za Państwa zaangażowanie. Wspólnymi siłami możemy odnieść zwycięstwo w tej ostatecznej rozgrywce o życie i #ZATRZYMAJABORCJĘ,
WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW TRADYCYJNYCH
NUMER RACHUNKU BANKOWEGO: 26 1140 2004 0000 3202 7615 3171
NAZWA ODBIORCY: FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA
TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE
WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH
IBAN: PL26114020040000320276153171
KOD SWIFT: BREXPLPWMBK

www.zatrzymajaborcje.pl

Kto w Polsce zarabia na aborcji?

Kto w Polsce zarabia na aborcji?

Marek Jurek

M. Jurek ws. artykułu "Aborcja jest OK": To wyzwanie rzucone państwu polskiemu

Według informacji podanych przez Edwarda Pentina, publicystę portalu National Catholic Register, watykańscy urzędnicy nie poczuwają się do odpowiedzialności za skandal związany z przyznaniem Orderu Świętego Grzegorza byłej holenderskiej minister, promującej na olbrzymią skalę proceder zabijania dzieci nienarodzonych oraz antykoncepcję i postulaty ruchu LGBT.

Sprawa orderu dla aborcjonistki: Watykan nie zamierza zrewidować systemu przyznawania odznaczeń

Skierowany do prac w sejmowych komisjach projekt ustawy wprowadzający zakaz aborcji eugenicznej nie może doczekać się na procedowanie. Okazuje się, że głos 830 tys. poparcia obywateli dla projektu #Zatrzymaj Aborcję nie był dla posłów wystarczającą motywacją i najwyraźniej trzeba im przypomnieć o obowiązkach...

830 tysięcy głosów to za mało? Trzeba przypomnieć posłom, by zatrzymali aborcję

Biznes aborcyjny, czyli: a jednak im płacą!

Aborcjonistka

Poseł Małgorzata Pępek głosowała za zabijaniem dzieci

Dzieci wciąż giną, a posłowie kluczą. Co z zakazem aborcji?

Pora zdekomunizować prawo aborcyjne.

Ile pieniędzy z naszych podatków wydano na zabijanie w 2016 roku

STARCIE CYWILIZACJI odc.207/1 INICJATYWA USTAWODAWCZA ABORCJI EUGENICZNEJ PO PIERWSZYM CZYTANIU

STARCIE CYWILIZACJI odc.207/2 INICJATYWA USTAWODAWCZA ABORCJI EUGENICZNEJ PO PIERWSZYM CZYTANIU

Przypomnijmy posłom, że zabijane w polskich szpitalach dzieci, czekają na #ZatrzymajAborcję. Wyślij laurkę do polityków:
http://zatrzymajaborcje.pl/list-do-posla/

Min. Sprawiedliwości: w Berlinie rozmowy o ochronie polskich dzieci

"Między Ziemią a Niebem"

W Telewizji wPolsce.pl

Mając Zespół Turnera można mieć piękne i radosne życie

Telewizja Republika - ABORCJA NIE JEST OK

"Warto rozmawiać" - m.in. z Beatą Szydło o ustawie "Dla Życia".
Problem w tym,że 25.09.2015 koalicja PO-PSL przyjęła neomarksistowską "Agendę 2030", którą "dobra zmiana" podpisała, ręką p. Beaty Szydło 14.02.2017

OSTATNI BASTION - 04. NA SZAFOT prod. ELITA

Nowe bilbordy, również w języku słowackim!

TV Republika
Fundacja Życie i Rodzina
Riposta do "Gazety Wyborczej"

Damian Danielak opublikował post w grupie Fundacja Pro Wałbrzych...

"...na chwilę obecną ze względu na pracę ciężko mi zorganizować pikietę, ale jako ciekawostkę dodam, że miałem dziś telefon od dzielnicowego w sprawie grudniowej pikiety. Pytał mnie jaki był cel itd., bo kobieta, która zgłosiła pikietę policji nie odpuszcza i chce ukarania uczestników" :D


STOP BANKOKRATOM

STOP BANKOWEMU BEZPRAWIU// Bezpłatne porady prawne w Warszawie// Przesłanie do środowisk wolnościowych, konserwatywno - liberalnych i narodowych// Prawdziwy portret "Frankowicza" #68


06.03.2018

MARCIN ROSZKOWSKI: CO CZEKA FRANKOWICZÓW

Prezydencki projekt tzw. "frankowy" nie przewiduje ukarania banków, ale ukarania CZŁOWIEKA. Ponieważ założono, że większość zadłużonych "frankowiczów" to elektorat PO-PSL, więc jeśli ten elektorat "chce sprawiedliwości", to niech zakłada pozwy do sądów przeciwko bankom. I słusznie - w czasie kiedy rozpoczęliśmy dekomunizację - ale nie jest na pewno tak, że ten targowicki elektorat jest jedynym pokrzywdzonym.

Co mają zrobić ludzie, nie należący do tego elektoratu, a których nie stać na żadne pozwy, a zdekomunizowanych sądów jeszczce nie ma? Napisałem kiedyś o słowach Kardynała Stanisława Dziwisza, który stwierdził: "dawno nie było amnestii". A ja powtarzam: NIGDY PO 1989 NIE BYŁO ODDŁUŻENIA. Ani ludzie nie muszą nic dawać w nieskończoność, ani banki nie muszą ze swojej "lichwiarskiej łaski" też dawać, więc NIKOMU nie ubędzie. Wystarczy np. z dniem 11.11.2018 "uciąć"" wszystkie długi w CHF, aby od tego dnia ludzie nie musieli dawać, a banki kraść, a wówczas każda ze stron pozostanie ze swoim stanem posiadania - STATUS QUO.

Ryszard Wieczorek


16.04.2018

Tak was wkręcają "doradcy finansowi". Nie trać kasy!


13.04.2018

Przesłanie do środowisk wolnościowych, konserwatywno - liberalnych i narodowych


Apel do bankierów: Przestańcie łupić Polaków

Getin Bank S.A. podejrzany o naruszenie zbiorowych interesów konsumentów

Stanowisko Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu w sprawie projektu ustawy Prezydenta RP

Rozmiar: 32415 bajtów

Prawdziwy portret "Frankowicza" - Błędne dane Biura Informacji Kredytowej

W przestrzeni medialnej pojawia się wiele mitów dotyczących rodzin posiadających tzw. kredyty "walutowe". W odpowiedzi na te informacje Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu (SBB) przedstawia "Prawdziwy Portret Frankowicza". Dokument ten w przeciwieństwie do badań ankietowych wykonywanych na zlecenie lobby bankowego (często prowadzonych na bardzo małej grupie badawczej) zawiera dane z raportów instytucji państwowych, które posiadają informacje o wszystkich umowach. W dokumencie..

Apel w sprawie powstrzymania eksmisji polskich rodzin na bruk

W dniu dzisiejszym Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu skierowało do wszystkich Posłanek i Posłów na Sejm RP za pośrednictwem e-mail pismo następującej treści:   "Szanowne Posłanki, szanowni Posłowie, Ostatnie dni przyniosły informacje o kolejnych eksmisjach i licytacjach rodzin uwikłanych w tzw. kredyty "walutowe". Jak podkreślają przedstawiciele miasta Poznania tych licytacji, tylko w tym mieście, jest coraz więcej. Rodzinom tym nie przysługuje..."

Zapraszamy Bezpłatne porady biuro@bankowebezprawie.pl lub kontakt pod nr 606813509.

STOP BANKOWEMU BEZPRAWIU
Manifestacja Ruchu Narodowego pod MSZ
Manifestacja Ruchu Narodowego pod MSZ

Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia deliktu dyscyplinarnego przez sędziego Sądu Najwyższego Mirosława Bączyka

Indywidualne porady prawne w Warszawie - mec. Joanna Wędrychowska 17.04.2018

SBB złożyło skargę na postępowanie niezgodne z zasadami etyki dziennikarskiej Anny Popiołek z Gazety Wyborczej

Wezwanie ZBP do usunięcia NARUSZEŃ PRAWA

Bezpłatne porady prawne w Katowicach

Prof. Chwedoruk: "chciałbym stu marszów na stulecie niepodległości, Oddaję Państwu Głos"

Apel Klubów Gazety Polskiej: W ósmą rocznicę stawmy się w Warszawie!

TELEWIZJA "STOP BANKOM!!!"

Ile jest projektów dla "frankowiczów"?

Lidia Staroń

L. Staroń: Komornicy bardzo często nie wykonywali praktycznie żadnych czynności, natomiast za każdym razem pobierali horrendalne opłaty

Bezpłatne porady prawne w Bielsku-Białej

Bezpłatne porady prawne dla poszkodowanych przez banki: Warszawa, 6 marca

Pomoc dla frankowiczów. Prezydencki projekt ustawy w speckomisji

Apel w sprawie powstrzymania eksmisji

Apel w sprawie powstrzymania eksmisji polskich rodzin na bruk

BIK

Katolicy zamiast lewicy

III RP przechowalnią komunistów


Strona Główna. Wszelkie prawa zastrzeżone ©2018 Ryszard Wieczorek - Pro Moc Ja