POLSKIE

SUDETYZasada Pareto
Nie może mówić 2 mln my naród...

Dziwny ten Świat

 

Czyjaś
dziewczyna

Czyjaś 
dziewczynaKTK - Klub Turystyki Konnej vs Carnegie Hall w Wałbrzychu!

04.11.2017

KLUB był, ale w latach 70-tych, pod przewodnictwem - już śp. - p. Boruckiego z PTTK.  Zupełnie przez przypadek, po 40 latach spotkałem w dniu dzisiejszym p. Ewę T. z Klubu. Była czyjąś dziewczyną. Nic się nie zmieniła. Ta sama młoda "czyjaś dziewczyna". Zapytałem: w jakim czasie znajdujemy się p. Ewo? Wyraziła wielkie pytanie oczami i czołem. ZRÓBMY CARNEGIE HALL W WAŁBRZYCHU! Stara Kopalnia i AquaZdrój  nie robią tego, do czego powinny być powołane. To pierwsze - dla pracy, a to drugie - dla sportu!

Ryszard WieczorekCarnegie Hall

Carnegie Hall New York
Arena NSZZ"Solidarność" Wałbrzych!

Carnegie Hall
  Carnegie Hall

zamiast "genderii"
Starej Kopalni i Aqua Zdroju
"Ten, kto używa władzy, którą rozporządza w sposób prowadzący do czynienia zła, jest winny zgorszenia i odpowiedzialny za zło, któremu bezpośrednio lub pośrednio sprzyjał"
(Łk 17,1)

 

Alice Cooper LIVE
"Poison"
with Nita Strauss Solo
Tinley Park, IL - 9-6-2017 with Red Spider

Krzysztof KLENCZON
"Czyjaś dziewczyna"

Praga - 1991
Frank Zappa pyta CCCP: Gdzie pieprz rośnie?...a na widowni Vaclav Havel

Roger Hodgson - Writer and Composer
Lovers in the Wind

MY Z XX Wieku
Stan Borys - Zmęczony burz szaleństwem

STUDNIÓWKA V LO w WAŁBRZYCHU 21.01.2001 r. - HOTEL SKARBEKECHA: Ostatecznego celu marksizmu. Raju czy piekła na ziemi?

Neomarksistowski tygodnik "30 minut" w Wałbrzychu, 19.01.2018 podaje:"Spotkanie z Krzysztofem Karoniem.

Dlaczego państwo polskie musi zostać zlikwidowane?
W Strzegomiu 21 stycznia o godz. 15.00 w Domu Katechetycznym przy Bazylice p.w. św. App Piotra i Pawła odbędzie się spotkanie z Krzysztofem Karoniem. Tematem spotkania jest próba odpowiedzi na pytanie: Dlaczego państwo polskie musi zostać zlikwidowane? Rola twórców kultury w likwidacji państwa polskiego. Karoń udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania, dotyczące aspektów życia społecznego, dorobku kulturowego i materialnego współczesnych Polaków i Polski".

To co podaje, nazywa się fałszem - dla bezrozumnych, a ten, co to podaje, przedstawiciel lewicy, czyli marksizmu, czyli socjalizmu, czyli komunizmu, czyli liberalizmu, czyli demokratyzmu, czyli
PO-PSL-N-SLD-Nowacka-Razem, do wykasowania - dla rozumnych.

Opcja na Prawo

Prawdziwy tytuł konferencji: Ostateczny cel marksizmu. Raj czy piekło na ziemi?Dekomunizacja w Polsce idzie tak opornie, bo społeczeństwo w Polsce nie zdążyło zapoznać się z istotą komunizmu, marksizmu, bo dotychczas to zajęliśmy się zaledwie tylko etykietą tego, co nam marksizm-leninizm zaserwował.

Zmieniamy nazwy ulic, obniżamy emerytury, renty, służbom UB, ale to są wszystko zabiegi etykietowe, to nie są zabiegi istotowe, ideowe, tak, jak je rozumieli Marks z Engelsem. Nasza edukacja do chwili obecnej, szeroko pojęta, łącznie ze światem uniwersyteckiej nauki jest prawie w 100 % marksistowsko-leninowska i neomarksistowska. Wielu katolików Polaków myśli, że zwycięży mocą wiary katolickiej, bez konieczności ukształtowania swojego rozumu na miarę tej wiary.

System edukacji w Polsce powinien być z definicji tłumaczeniem treści wiary katolickiej na język poszczególnych nauk, w które wprowadzamy racjonalność Polaków. Łaska wiary ma zakładać adekwatną dyspozycję naszej natury, a nauka ma dotykać poziomu rozumu.

W dziejach świata żadna ideologia, łącznie z socjalizmem rasistowskim III Rzeszy niemieckiej, nie wypracowała większego paradoksu. Rujnowano nas przez okres zaborów, rujnowano nas przez okres II Wojny Światowej, rujnowano nas w okresie PRL-u, ale z taką agresywnością rujnowania naszego polskiego intelektu, z jaką my mamy do czynienia od 1989 r., polski rozum jeszcze się nie spotkał. Jesteśmy w sferze naszego polskiego rozumu - zrujnowani.

Należy tworzyć konstruktywnie racjonalność, ale w oparciu o wielkie pryncypia prawdziwej nauki, a w szczególności o pryncypia nauki oficjalnej Kościoła Rzymsko-Katolickiego.

Recepta na komunizm Karola Marksa: "warunkiem stworzenia idealnego społeczeństwa komunistycznego jest przejście przez ludzkość, w odwrotnym kierunku tej drogi, którą ludzkość przeszła od wspólnoty pierwotnej, do zaawansowanego kapitalizmu. Czyli od tego zaawansowanego kapitalizmu łącznie ze wszystkimi jego obudowaniami, ludzkość trzeba cofnąć do poziomu wspólnoty pierwotnej, w której nie było własności i nie było pojęcia pracy w dzisiejszym znaczeniu".

Powyższy tekst został utworzony w roku 1844, ale opublikowany dopiero w latach 30-tych XX wieku. Więc twierdzenie obecnej lewicy, że Polska zmierza do średniowiecza, jest niczym, w porównaniu z tym, co z nami ta lewica robiła i robi od lat 30-tych. Własności jak nie mieliśmy, tak nie mamy, wolności gospodarowania jak nie mieliśmy, tak nie mamy, żyjemy na kredyty z pęczniejącymi lichwiarskimi odsetkami, to tylko niewielka ilość wszystkich powodów, dla których lewica, czyli marksiści - ci starsi, i neomarksiści, ci młodsi, czyli PO-PSL-N-SLD-Nowacka-Razem i wiele ich różnych "kolorowych rogów" nadaje się tylko do - wykasowania.

ECHA

06.02.2018

ROMAN SZEŁEMEJ STANOWISKIEM PREZYDENTO-ORDYNATORA...

Roman Szełemej stanowiskiem prezydento-ordynatora znieważa bezrobocie i robotników pracujących na umowy "śmieciowe", uzyskując dochody o których ludzie pracy mogą tylko pomarzyć. W latach 80-tych górnicy KWK Wałbrzych oddawali część swych pensji na utrzymanie szpitala, który się nazywał Szpital Górniczy. Gdyby nie my-górnicy, szpital uległby likwidacji. Dzisiaj R. Szełemej mówi do górników w szpitalu: "proszę wyjść", zamiast podzielić się udziałami z zysków tegoż szpitala - gdyby takie były. Nie powiedziałby tego na pewno do swoich towarzyszy partyjnych. Pozwala natomiast swojej urzędniczce J. K., chronionej przez marksistowski sąd, na okradanie mnie i p. Marka Kubalę. Pozwalają sobie uznawać siebie za "świętych", nie podlegających postępowaniom dyscyplinarnym. Dzisiaj R. Szełemej mówi mieszkańcom, aby zapomnieli o tradycji "Solidarności" i zamienili ją na solidarność wspólnotową. Takie słowa trafiły do radnego WWS Ryszarda Nowaka, ale nigdy nie trafiły i nie trafią do "Solidarności" robotniczej i do katolików. Nie do przedstawicieli targowickiej koalicji PO-PSL-SLD-N-Razem należy się władza - o czym nadto mamy dowodów. Pan Roman Szełemej nie może przejść na stronę Prawa i Sprawiedliwości, bo do tego ugrupowania przyjmowani są etycy, a nie politycy, ani "przepoczwarzać się", bo zło pozostaje zawsze złem. Rząd katolicki nie ma prawa przeznaczać naszych i jakichkolwiek innych pieniędzy, dopóki sami na nie nie zarobią, na budowę drogi, zapomnianej w wyniku gospodarki wygodnej, jaka była prowadzona, a nie realnej.
Inicjatywa Katolicka 2018

http://www.portalsamorzadowy.pl/ocen-radnych/osoba/romazelemej,675.htmn-sl


http://www.portalsamorzadowy.pl/ocen-radnych/forum/osoba/2809_0.html

Urząd Dozoru Technicznego - UDT Powinien koniecznie spotkać się z prokuratorem - gdyby taki był w Wałbrzychu. Jeśli go ktoś znajdzie, dajcie mi znać. Kiedy ZDZ w Wałbrzychu przy ul. Wańkowicza organizuje kursy operatora wózka podnośnikowego i wszyscy zdają wewnętrzny egzamin, UDT nie dopuszcza do uzyskania kwalifikacji  nikogo - bo podaje pytania z zakresu odrębnego kursu konserwatora tegoż sprzętu, a nie operatora. Czy są w zmowie z ZDZ w "okradaniu" pracowników?

Zasada Pareto

04.09.2017
Pierwsze publiczne zaprezentowanie "Złotego Pociągu" - Zasady Pareto w Wałbrzychu.

Film

Pierwsze publiczne zaprezentowanie Zasady Pareto Inicjatywy Katolickiej 2018 w Wałbrzychu, na imprezie zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu - Biegu z kijkami w Sokołowsku w dniu 03.09.2017."Nic tak nie rozwija mózgu jak ruch" - kto rusza się nie myśli o zmianie władzy"

Zaskoczenie, zdziwienie i aprobata - pieska dziennikarki lewicowej Telewizji Dami Info w Wałbrzychu. Piesek był tak zaskoczony, że ciekawie spoglądał co chwila zza ławki, akceptując sytuację bardziej niż ekipa sprawozdawczo-dezinformująca, o wyższości fałszu lewicowej koalicji PO-PSL nad pozostałymi ludźmi - też z lewej strony. Bo w Wałbrzychu nikt nie wie, że jest prawa strona. Wszystkie media - telewizyjne, radiowe, papierowe czy internetowe, w ilości kilkudziesięciu, stanowią jedną, jedyną wielką dezinformację - o informacjach do niczego nie przydatnych. Do tego stopnia, że nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, że może mieć prawdziwą własność, a nie własność czynszową, że cmentarz to może posiadać każdy, a nie tylko przedstawiciel władzy - komunalna komuna.

A jak do tego dojść? Co 4 lata podjeżdża "Złoty Pociąg" w postaci Wyborów, o którym nikt nie wiedział, przez "rozjazd informacji" na stacji PKP Wałbrzych-Szczawienko. Ten "rozjazd w pole" został już usunięty, umożliwiając "Złotemu Pociągowi" dojazd do Wyborów 2018 w Wałbrzychu. Wystarczy do niego wsiąść, czyli dobrze wybrać - WIĘCEJ, niż to samo.

Bo, gdy Pani Anna 07.12.2017 r. napisała do Prezydenta Miasta Wałbrzycha: "A Panu to już dziękujemy. Czy wybrał pan już celę z kim będzie pan siedział? Może króciutka podpowiedź, nie do przyjaciela tym razem? Czy to będzie cela z frajnagielami czy z urbańskimi a może jeszcze z kimś? No to powodzenia i długiego siedzenia za twoje przekręty no i miłego spędzania czasu za swoje przekręty z zaprzyjaźnionymi rodzinkami. Będziemy obserwować i cieszyć się niezmiernie." - to zostało to wykasowane.

Bo, "system, który lekceważy podstawowe prawa jednostek, sprowadzanych jedynie do tego, by były zwykłymi środkami do osiągnięcia zysku, zniewala człowieka i pozbawia go wolności" - jest to system lewicowy, czyli komunistyczny, czyli Marksa i Engelsa, sprzeczny z naturą osoby ludzkiej, pozbawiający człowieka WSZYSTKIEGO.

<<<  >>>Norka

M. Miśko o próbie likwidacji branży futerkowej

"Ci ludzie (hodowcy norek) mają kredyty. Szacuje, że jest to pomiędzy 500 mln a 800 mln euro w polskich bankach spółdzielczych. To, z czym mamy w tej chwili do czynienia, jest - po raz kolejny - niesamowitym atakiem na Polskę i my dobrze wiemy, czym to pachnie" - zwrócił uwagę na antenie TV Trwam Marek Miśko z Polskiego Związku Przemysłu Futrzarskiego.

Radio Maryja/RW

[2417] KKK: Bóg powierzył zwierzęta panowaniu człowieka, którego stworzył na swój obraz. Jest więc uprawnione wykorzystywanie zwierząt jako pokarmu i do wytwarzania odzieży.

GRZEGORZ PUDA (PiS) - PRACE NAD NOWELĄ USTAWY O OCHRONIE ZWIERZĄT A HODOWLA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH

HODOWLA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH | LIKWIDACJA | PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | ROLNICTWO | ZWIERZĘTA FUTERKOWE


06.02.2018

Z Rocznicy 23.09.1968 - 23.09.2017 Św. Ojca Pio - cudu Pietrelciny, Jego żywe słowa:
Ojciec Pio     "Komuniści mogą doprowadzić do upadku społeczeństwa i ojczyzny. Ich zasady są niemożliwe do utrzymania i niedopuszczalne, zarówno jeśli chodzi o porządek doczesny - opowiadają się bowiem przeciw prawu do własności, skąd wynika nieskończone zło, jak i w odniesieniu do porządku moralnego, gdyż stoją one w opozycji do każdej reguły zdrowej moralności oraz do prawowitej władzy".

Tak wiele jest dzieci, które tak mocno cierpią z powodu różnych niewyobrażalnych komplikacji chorobowych. Zjednoczeni we wspólnej modlitwie i wsparciu finansowym, nasze prośby i działania niech doprowadzają do jeszcze większej pomocy bliźnim w ich potrzebach. Dlatego narzędziem w naszych rękach niech stanie się Internet. Sprawy trudne i niemożliwe niech staną się dla nas wyzwaniem, podajmy dłoń tym, którzy nie mają nawet siły nazwać swojego bólu. Bo większość ludzi ma raj na ziemi, ale są i tacy, którzy mają piekło na ziemi. Więc dla NICH...

Ojciec Pio
    Po odmówieniu rozgrzeszenia jednej z kobiet, która dopuściła się aborcji:

"Dzień, w którym ludzie, zatroskani o ekonomiczny rozwój, z powodu cielesnych defektów lub z powodu poświęcenia się dobrom materialnym, zagubią się w horrorze aborcji, będzie najstraszniejszym dniem ludzkości. Aborcja jest nie tylko zabójstwem, lecz również samobójstwem. Czy tym ludziom, których my widzimy na krawędzi popełnienia dwóch zbrodni, chcemy pokazać naszą wiarę? Czy chcemy ich bronić? Ludzie zrozumieliby to samobójstwo rasy ludzkiej, jeśliby spojrzeli rozsądnym wzrokiem na "piękno i radość" świata zaludnionego starymi ludźmi i wyludnionego z dzieci, świata wypalonego jak pustynia. Gdyby ludzie się zastanowili, zrozumieliby podwójny ciężar aborcji. Aborcja oznacza zawsze okaleczenie życia rodziców".
Rozmiar: 13223 bajtów   Do rodziców którzy dokonali aborcji:

"Chciałbym ich pokryć popiołem z płodów, które uśmiercili, tak by zobaczyli swą winę i równocześnie nie mogli się już powoływać na własną niewiedzę. Szczątki - zamierzenie uśmierconego płodu, pochowane z fałszywym szacunkiem i fałszywą pobożnością to przejaw hipokryzji. Te popioły będą rzucone w niewzruszoną twarz rodziców-morderców. Moja surowość w obronie życia wszystkich dzieci świata jest zawsze aktem wiary i nadziei na nasze spotkanie z Bogiem na ziemi".
   Jednym z atrybutów Ojca Pio, a zarazem dowodem na Jego zasługi nawet po jego odejściu do Domu Pana jest róża, a właściwie jej charakterystyczny zapach. Liczni świadkowie doznawali tego zapachu w momentach cudownych spełnień modlitw kierowanych do Boga za pośrednictwem Świętego Ojca Pio.

"Pamiętajcie, że Bóg jest w nas, gdy jesteśmy w stanie łaski i poza nim, gdy śmiertelnie grzeszymy. Lecz Jego anioł nie opuszcza nas nigdy...On jest naszym najszczerszym i najwierniejszym przyjacielem, nawet gdy popełniamy błąd, zasmucając go naszym złym postępowaniem"

"Świat mógłby istnieć bez słońca, lecz nie mógłby istnieć bez Mszy Świętej".

"Modlitwa jest najlepszą bronią, jaką posiadamy. Jest kluczem, który otwiera Boże Serce. Trzeba mówić do Jezusa również sercem, a nie tylko ustami. Co więcej, w pewnych przypadkach, trzeba mówić do Niego tylko sercem..."

"W książkach szukamy Boga, w modlitwie Go odnajdujemy. Modlitwa jest kluczem, który otwiera Boże serce".

Rozmiar: 13223 bajtów   "Rozwód jest paszportem do piekła".

"Cieszę się dobrym zdrowiem, lecz przytłacza mnie ogrom pracy, spowiadam setki osób przez cały dzień, a czasem nawet i przez część nocy. Praktycznie nie mam ani chwili, aby zadbać o samego siebie, jednak Pan Bóg pomaga mi w tej posłudze"

Po otrzymaniu podarunku:
"Święty Franciszek zaopiekuje się mną i moim zakonem: wasz dar zostanie przeznaczony na cele charytatywne".

Pewnego dnia Ojciec Pio miał wielkie zmartwienie i bracia kapucyni poradzili mu, aby pomodlił się do Boga o oszczędzenie mu tego cierpienia. Jego odpowiedź brzmiała: "Tego tylko brakowało!".

22 września 1968 r. Ojciec Pio odprawił swoją ostatnią Mszę Świętą. Następnego dnia o godz. 2:30 nad ranem, po otrzymaniu Sakramentu Namaszczenia Chorych i wypowiedzeniu najsłodszych imion Jezusa i Maryi, zmarł w swoim klasztorze (tak jak zawsze tego pragnął) w wieku 81 lat. Na kilka minut przed oddaniem swojej duszy Panu Bogu, polecił braciom kapucynom, którzy przy nim byli: "Odmawiajcie Różaniec i nauczajcie jego odmawiania".

Na podstawie:
"OJCIEC PIO - Droga Do Świętości" - Giovanni Cavagnari

Instytut im. Ks. Piotra Skargi

Soroso-Komuno-Gender - taki ustrój panuje w całej Polsce, a więc i w Wałbrzychu:
Ksiądz z Podgórza straszy dzieci nie dopuszczeniem do I Komunii Świętej, jeśli nie wypowiedzą neomarksistowskiej formuły o Pierwszym Przykazaniu Kościelnym...

Szkoły Podstawowe w Polsce - Pani Minister Edukacji - posługują się następującym wydawnictwem do nauki religii, które trudno nazwać podręcznikiem:
"Podręcznik do religii dla klasy III Szkoły Podstawowej" Wydawnictwo "Jedność", Kielce 2013-2017
Wstęp:
"Drogie Dzieci... w tym podręczniku znajdują się zapiski z pamiętników waszych rówieśników...
...tego serdecznie wam życzą -
Redaktorzy i Autorzy"

Pierwsze Przykazanie Kościelne:
"W niedziele i święta nakazane uczestniczyć we Mszy Świętej i powstrzymywać się od prac niekoniecznych."

Podczas gdy:
WYDANIE KATOLICKIE JEDYNEGO KOŚCIOŁA NA ŚWIECIE: RZYMSKO-KATOLICKIEGO Katechizm Kościoła Katolickiego PALLOTINUM 1994:
Pierwsze Przykazanie Kościelne [2042] "W niedziele i święta we Mszy Świętej nabożnie uczestniczyć."

Rozpoczęcie kontrrewolucji antykomunistycznej jest faktem.
RW


PRZEKAZ OD "POLONIA CHRISTIANA" DLA WSZYSTKICH: KATOLIKÓW I LUDZI DOBREJ WOLI

Najnowszy film Jarosława Mańki "Fatima. Orędzie wciąż aktualne" jest już na DVD! To pozycja obowiązkowa dla każdego katolika. Tutaj można zobaczyć
ZWIASTUN
Film został nagrodzony na XXXII Międzynarodowym Festiwalu Filmów i Multimediów "KSF Niepokalana 2017". Reżyser zabiera nas w duchową podróż do 10 krajów świata, m.in. Brazylii, Rosji i Włoch, przeprowadza rozmowy z 15 specjalistami, z krewnymi dzieci fatimskich i świadkami cudów. Wszystko po to, by ukazać historię Objawień Fatimskich i ich kluczowy wpływ na obecne losy świata.
Organizujemy pokazy filmu w kinach i wciąż chętnych jest więcej niż miejsc! Ale teraz nie musicie Państwo się martwić o bilet. Tutaj z łatwością dowiedzą się Państwo jak otrzymać płytę DVD wzbogaconą o dodatkowe materiały. Dlaczego tak bardzo zależy mi na tym, aby film trafił do Państwa rąk. Ponieważ tragiczne proroctwo z Fatimy staje się coraz bardziej realne...
... a to właśnie od naszej - Państwa i mojej - aktywności zależy, jak wielu naszych bliźnich uchronimy przed zbliżającą się katastrofą.
Obserwuję od dłuższego czasu współczesny świat i Kościół. Pracując jako dziennikarz, rozmawiałem z setkami, jeśli nie tysiącami ludzi i odkryłem, że ogromna liczba katolików w ogóle nie zna treści Objawień z Fatimy! Dlatego pomyślałem, że wydanie filmu "Fatima. Orędzie wciąż aktualne" to wspaniały sposób, by do nich dotrzeć, ponieważ:
Pokazuje poważne zagrożenie Bożą karą za ogrom grzechów współczesnego świata, które dotyczy mnie, Państwa i naszych bliskich!
Jest dynamicznie i ciekawie nakręcony - trudno oderwać wzrok od ekranu.
Zawiera cenne wypowiedzi znawców objawień i historyków Kościoła z całego świata.
Ponieważ to jest ORĘDZIE NADZIEI dla całego współczesnego świata, a więc także dla tych, których kochamy najbardziej, dlatego apeluję do Państwa: Proszę dołączyć do naszej akcji, klikając w poniższy link.
WSPIERAMPRAWĄ STRONĘ INTERNETU
Film ten ukazuje nie tylko historię Objawień Fatimskich - których setną rocznicę obchodziliśmy w ubiegłym roku - ale też opisuje ich ogromny wpływ na dalsze losy świata. Ten dokument ukazuje pełny obraz wydarzeń sprzed wieku, wraz z analizą zjawisk, które nastąpiły w kolejnych latach.
Dzięki temu filmowi przypomnimy treść Orędzia Fatimskiego, co z kolei powinno skłonić nas i naszych bliskich do odpowiedzenia na prośby Maryi zawarte w tym Orędziu.
Sprawa jest bardzo pilna. Proszę zobaczyć, jak na przykład "błędy Rosji", o których mówiła Maryja - czyli wszystkie dewiacje komunizmu - po dziś dzień rozlewają się po świecie jak niszcząca wulkaniczna lawa, odciskając piętno na życiu wielu narodów.
Niszczenie religii i laicyzacja Europy, które konsekwentnie prowadzą do upadku chrześcijańskiej cywilizacji.
Ideologia gender - na siłę wprowadzana do szkół, wyjątkowo demoniczna idea, mająca na celu wymazanie pojęcia płci.
Koszmar aborcji i eutanazji - setki milionów zamordowanych w imię postępu i opacznie rozumianych "praw człowieka".
Prześladowania chrześcijan - co trzy minuty na świecie zabijany jest jeden z nas! Tak, w XXI wieku!
Wielu ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy. Dlatego gorąco Państwa namawiam do obejrzenia filmu "Fatima. Orędzie wciąż aktualne", którego celem jest rozpropagowanie Orędzia Fatimskiego i przypomnienie środków zaradczych, które podała Matka Boża w Fatimie. Tego filmu nie sprzedajemy, ale można go otrzymać na DVD w zamian za dobrowolne finansowe wsparcie Prawej Strony Internetu, wystarczy kliknąć w link.
Szanowni Państwo! Ten film powstał m.in. dzięki datkom, wpłaconym przez życzliwych Czytelników, Darczyńców i Przyjaciół naszego portalu - mam nadzieję, że Państwo również znajdzie się w tym gronie i wspomoże portal PCh24.pl zarówno w tej, jak i w przyszłych akcjach.
Podczas tej kampanii chcę, żeby prawda o grożącej nam karze za grzechy dotarła - - do co najmniej 40 000 polskich rodzin.
Film, który chcę Państwu podarować, może sprawić, że nasi rodacy w porę opamiętają się!
Głęboko ufam, że jest to możliwe. Polacy niejednokrotnie pokazali swoje oddanie Maryi. W końcu jesteśmy - jak dotąd - jedynym narodem, który otoczył granice swojego kraju Różańcem!
Z mojej strony pragnę Państwa zapewnić, że wraz z pracownikami portalu PCh24.pl będziemy stale informować Polaków o potrzebie wypełnienia Orędzia Fatimskiego.
W tym momencie najważniejsze jednak jest, aby film Jarosława Mańki "Fatima - Orędzie wciąż aktualne" zawierający Przesłanie Fatimskie Matki Bożej dotarł do jak największej liczby Polaków. Planuję wyprodukować i rozesłać aż 40 000 płyt z filmem.
Jedyne, co wciąż wstrzymuje mnie przed zrealizowaniem mojego planu, to ogromne koszty.
Na ten cel potrzebuję uzbierać niebagatelną kwotę: 250 000 zł.
I muszę to napisać: Tylko z pomocą Dobroczyńców, takich jak Państwo, mogę osiągnąć cel!
W związku z tym bardzo proszę o wsparcie tej kampanii dowolnym datkiem. Może to być 20 zł, 30 zł, albo nawet 50 zł klikając w ten link.
Ufam, że mogę liczyć na Państwa pomoc w tej ważnej akcji.
Tylko działając razem, możemy pomóc naszym rodakom i przyczynić się do uratowania dusz naszych bliskich.
Dlatego proszę, razem - Państwo i ja - propagujmy Orędzie Fatimskie!
Z góry dziękując za Państwa wsparcie, proszę o modlitwę. Ze swej strony modlę się o potrzebne łaski dla Państwa i Państwa bliskich. Z wyrazami szacunku,

Krystian Kratiuk
Krystian Kratiuk
Redaktor Naczelny Pch24.pl

Życie i Rodzina

KOCHANI!

Kaja Godek Wciąż uparcie idziemy naprzód w nieustannej walce o prawo do narodzin dla dzieci zagrożonych aborcją. Projekt #ZATRZYMAJABORCJĘ został skierowany do dalszych prac w komisjach sejmowych. My jednak nie czekamy z założonymi rękoma. Nie ma czasu do stracenia! Każdego dnia w polskich szpitalach nadal są zabijane dzieci. Taki stan rzeczy jest niedopuszczalny! Niedawno rząd podał do wiadomości, kogo zabija się w Polsce. W 2016 roku najwięcej dzieci zabito ze względu na rozpoznanie u nich zespołu Downa! Aż 388 maleństw straciło życie z rąk lekarzy właśnie z tego powodu! Wśród innych ofiar aborcji eugenicznej znalazły się także dzieci z wadami narządowymi, oraz dzieci, którym odebrano życie, ponieważ prognozowano, że nie będą żyć wystarczająco długo. To przerażająca rzeczywistość! Wiem, że te dzieci są bardzo ważne dla nas wszystkich. One nie mogą się same bronić. Potrzebują nas, abyśmy byli ich głosem i domagali się dla nich prawa do życia. W czasie, gdy prowadzimy inicjatywę, doświadczamy ogromnej życzliwości i wsparcia ze strony rodziców niepełnoprawnych dzieci. Wielu z nich aktywnie pomaga nam w bieżących działaniach. Chciałabym, aby w tym miejscu wysłuchali Państwo osobistej wiadomości, jaką ma do przekazania Pani Beata, mama Anielki, która urodziła się z zespołem Downa. Pani Beata mówi wprost: potrzebna jest pomoc ludzi dobrej woli, bo w Polsce wciąż zabija się dzieci takie jak Jej Córeczka: https://www.youtube.com/watch?v=QjmUSLvjYX4
Obecnie musimy pokryć koszty obsługi informatycznej strony www.zatrzymajaborcje.pl, na której wprowadzono udoskonalenia, które będą pomocne w promocji projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ. Pozostałe środki zostaną przeznaczone na przeszkolenie nowych Wolontariuszy. Rozpisaliśmy już kursy w Warszawie, Poznaniu, Lublinie i Łodzi. Ile szkoleń uda nam się przeprowadzić i do ilu osób dotrzeć - zależy od posiadanych funduszy. W bieżącym miesiącu planujemy przeprowadzić szkolenia dla nowych działaczy Fundacji Życie i Rodzina. Każda osoba angażująca się aktywnie w działania przeciw aborcji to 4 kolejne, które dowiedzą się prawdy o tym brutalnym mordzie lub zmienią swoje obecne proaborcyjne poglądy na poparcie dla życia. To właśnie szkoleni przez nas Wolontariusze wychodzą później na ulice polskich miast, by bronić prawa do życia tych, którym to prawo się odbiera. Musi być nas jak najwięcej, aby zasięg naszych działań pokrył jak największą część naszego kraju. Pragniemy być w coraz większej liczbie polskich miast i miasteczek. Tylko w taki sposób możemy odwojować przestrzeń publiczną i sprawić, aby jeszcze więcej ludzi wraz z nami głośno wołało o życie dla nienarodzonych dzieci. Jak zawsze przy realizacji szczytnych celów potrzebne są środki finansowe. Dlatego zwracam się do Państwa o wsparcie wymienionych wyżej działań. A to wszystko dla ratowania bezbronnego ludzkiego życia. Nieocenioną pomocą będzie wpłata wysokości np. 40, 70, 130 zł lub w dowolnej innej kwocie, którą uznają Państwo za stosowną. Liczę na pomoc, bo wierzę, że los dzieci zagrożonych aborcją jest bliski Państwa sercu. Pozdrawiam Wszystkich w imieniu całej ekipy Fundacji ŻiR! Tak bardzo potrzebna jest nasza wspólna działalność! Jesteśmy głosem dzieci, ich rodzin i wszystkich, którzy nie godzą się na nieludzkie traktowanie osób chorych i słabszych. Będziemy dalej upominać się o prawo do narodzin dla każdego!

Jeśli możesz pomóc >>>www.zatrzymajaborcje.pl

Aborcjonistka

Poseł Małgorzata Pępek głosowała za zabijaniem dzieci

Kaja Godek: Oczekujemy, że Sejm niezwłocznie podejmie prace nad naszym projektem


STOP BANKOWEMU BEZPRAWIU// Bezpłatne porady w Warszawie i Katowicach, Prawdziwy portret "Frankowicza" #68

STOP BANKOWEMU BEZPRAWIU krakow@bankowebezprawie.pl lub pod nr tel.: 602-783-933

Prawdziwy portret "Frankowicza" - Błędne dane Biura Informacji Kredytowej

W przestrzeni medialnej pojawia się wiele mitów dotyczących rodzin posiadających tzw. kredyty "walutowe". W odpowiedzi na te informacje Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu (SBB) przedstawia "Prawdziwy Portret Frankowicza". Dokument ten w przeciwieństwie do badań ankietowych wykonywanych na zlecenie lobby bankowego (często prowadzonych na bardzo małej grupie badawczej) zawiera dane z raportów instytucji państwowych, które posiadają informacje o wszystkich umowach. W dokumencie..

Apel w sprawie powstrzymania eksmisji polskich rodzin na bruk

W dniu dzisiejszym Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu skierowało do wszystkich Posłanek i Posłów na Sejm RP za pośrednictwem e-mail pismo następującej treści:   "Szanowne Posłanki, szanowni Posłowie, Ostatnie dni przyniosły informacje o kolejnych eksmisjach i licytacjach rodzin uwikłanych w tzw. kredyty "walutowe". Jak podkreślają przedstawiciele miasta Poznania tych licytacji, tylko w tym mieście, jest coraz więcej. Rodzinom tym nie przysługuje..."

Bezpłatne porady prawne dla poszkodowanych przez banki: Warszawa, 20 lutego

Zapraszamy na spotkanie informacyjne z mec. J. Wędrychowską dotyczące kredytów indeksowanych lub denominowanych kursem CHF, które odbędzie się w Warszawie 20 lutego br. (wtorek) o godz. 17:30, w biurze SBB przy ul.Marszałkowskiej 21/25 m. 35 - klatka nr 2 , IV piętro (wejście od Al.Armii Ludowej) Z uwagi na ograniczoną liczbę 30 miejsc prosimy najpóźniej do dnia 15 lutego o wysłanie zgłoszeń na biuro@bankowebezprawie.pl lub kontakt pod nr 606813509. Każdy ze zgłaszających się otrzyma potwierdzenie w mailu zwrotnym do 17 lutego.

STOP BANKOWEMU BEZPRAWIU

Apel w sprawie powstrzymania eksmisji

Apel w sprawie powstrzymania eksmisji polskich rodzin na bruk

BIK

Katolicy zamiast lewicy


Strona Główna. Wszelkie prawa zastrzeżone ©2018 Ryszard Wieczorek - Pro Moc Ja